reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki moczu

Klauuudia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2021
Postów
3 398
Proszę o interpretacje wyników. Bardzo mnie te wyniki przestraszyły a lekarza mam w przyszłym tygodniu, dzwoniłam dziś - kazała w środę powtórzyć. Nie mam żadnych dolegliwości, badania były „przy okazji” (w ciąży nie jestem) usg brzucha - wszystko ok
Czy ktoś z Was miał podobne wyniki? :)
 

Załączniki

  • IMG_6703.jpg
    IMG_6703.jpg
    91,8 KB · Wyświetleń: 224
  • IMG_6704.jpg
    IMG_6704.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Powtórz badanie. Na pewno dobrze pobrałaś (podmycie, ze środkowego strumienia)? W jakim czasie dostarczyłaś mocz do laboratorium? Masz jakieś objawy infekcji?
 
Nie podmywalam bo w ostatniej chwili mi się przypomniało i pobrałam z drugiej połowy aż do końca. Około 2h minęło do laboratorium i żadnych objawów tylko skończyłam antybiotyki 2 dość mocne na żołądek dwa tygodnie niespełna temu... nigdy nic mnie nie boli, nie piecze 🤯🥲
 
To powtórz badanie. Ale tak by jak najszybciej próbkę dostarczyć do laboratorium. Nie wiadomo ile jeszcze tam stała zanim trafiła do analizatora. A czas gra na niekorzyść.
 
Do góry