reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki z badania glukozy 75g

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2019
Postów
49
Witam
Chciałam zapytać o wyniki ponieważ od ginekologa dowiedziałam się tyle że mam ograniczyć słodycze i nic więcej. Do wypicia miałam glukoze 75g.
IMG_20190411_165157.jpeg
 
reklama
Glukoza na czczo powinna być poniżej 92 (jest ok). W OGTT po 2 godzinach powinna być poniżej 153 (nie mogę się doczytać ile Ty masz). Takie normy podaje mamaginekolog, tam też możesz przeczytać o badaniu ogtt.
 
Właśnie nie wiem ponieważ od lekarza nic się nie dowiedziałam prócz tego żeby ograniczyć słodycze wyników też mi nie pokazał
 
Cukrzyca to nie tylko słodycze wbrew nazwie...Masz prawo do swoich wyników. Poszlabym tam i ich zażądała. Oni mogą sobie zrobić ksero.
 
reklama
Postrasz swoimi prawami i poproś o odmowę na piśmie.
Niestety nic nie poradzimy póki nie zobaczysz wyniku. Bo ten wpisany brzmi kosmicznie wręcz i o szpital zahacza.
 
Do góry