reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka 2011 - co warto mieć, co odpuścić, co zabrać do szpitala

reklama
ja mam jeszcze próbkę bepantenu - można też na brodawki stosować.
ale poprzednim razem, a karmiłam piersią prawie 6 miesięcy w zasadzie krem nie był mi potrzebny, nie miałam na szczęście żadnych problemów, nie bolały mnie ani nic. synek ładnie chwytał brodawkę i jadł, także tego typu problemy mnie ominęły :-)
 
a to kiedy smarować brodawki?
ja jak ich nie ruszam to są śliczne i nie bolą i niczym nie smaruję ich

mi lekarz zalecił smarowanie brodawek od połowy 7 miesiąca - na ulotce Maltanu jest napisane aby smarowac brodawki w celu ich hartowania 2 miesiace przed karmieniem piersią. Więc hartuję :-)
 
mi lekarz zalecił smarowanie brodawek od połowy 7 miesiąca - na ulotce Maltanu jest napisane aby smarowac brodawki w celu ich hartowania 2 miesiace przed karmieniem piersią. Więc hartuję :-)

aha mój nic nie mówił
muszę się go spytać
a droga ta maść?
fajna jest?
 
aha mój nic nie mówił
muszę się go spytać
a droga ta maść?
fajna jest?

ja zapłaciłam za nią coś koło 14 zł - więc chyba niedroga. Lekarz kazał smarować tylko raz dziennie całe brodawki, wiec powinna mi wystarczyć do porodu :-) bo po porodzie powinnam przejść na Bepanthen - jeżeli będę karmić piersią.
Ja sobie ją chwalę - ale może dlatego, że codziennie leci mi mleczko i na wieczór jak ściągam stanik to mam je pozasychane na sutkach - wtedy kąpiel i smarowanie Maltanem.
 
ja zapłaciłam za nią coś koło 14 zł - więc chyba niedroga. Lekarz kazał smarować tylko raz dziennie całe brodawki, wiec powinna mi wystarczyć do porodu :-) bo po porodzie powinnam przejść na Bepanthen - jeżeli będę karmić piersią.
Ja sobie ją chwalę - ale może dlatego, że codziennie leci mi mleczko i na wieczór jak ściągam stanik to mam je pozasychane na sutkach - wtedy kąpiel i smarowanie Maltanem.

aha
to ja jeszcze nie muszę się smarować, bo u mnie są ładne i nic się nie dzieje z nimi
 
reklama
Do góry