reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla malucha i mamusi :)

No to tez prawda. Troche sie pozno zapytal.. bo ubranek mam na poczatek sporo, wiem ze juz stqrsza siostra tez jakis zestaw na 68 kupila a wiadomo ze sama tez bym chciala cos kupic i wybrac:-)
Niech sam teraz wymysli:-):-):-)
 
reklama
Wiola póki zima nigdzie nie pojedziemy... majówka może na wsi ale domek też póki co z jednym pokojem do spania reszta w remoncie. No i wakacje nad morzem ale to też wynajmiemy pokój.
Na razie im napisałam że ja nie mam pomysłu. Bo nic mi do głowy nie przychodzi.
Nie wiem czy będzie ciekawy świata żeby kupić fajne zabawki czy cokolwiek.
 
My też mamy małe mieszkanko ale chcemy nabyć nianię w razie właśnie jakiegoś wyjazdu i chęci posiedzenia na dworze a mały w środku :) no i ogólnie myślę że jak coś będę robić e innym pomieszczeniu to będę spokojniejsza z niania.
Monitora oddechu bym nie kupowała, można od tego dostać na głowę. Dziecko oddycha tak różnie, nie wiadomo jak urządzenie będzie reagować. Słyszałam właśnie takie opinię od znajomych,mocno odradzali.
Karuzela na lozeczko?
 
Wiola karuzele tez mam :D
Glupio mi az ale no miesiac orzed porodem pierwsze dziecko na.prawde zaopatrzylam sie we wszystko co wydawalo mi sie potrzebne a potem fajne :D
wyparzacze itp dziewczyny tutaj juz pisaly ze szkoda kasy na takie urzadzenia...
Moze faktycznie lepiej krzeselko do.karmienia albo fajna zabawke interaktywna
 
Krzesełko do karmienia, to najlepsza rzecz, jaką ktoś mógł wymyślić! Mój synek właśnie sobie tam siedzi i je śniadanie :-) Do 15 kg można tam wkładać dziecko
 
Z tym.krzeselkiem.macie racje. I ja sibie tak pomyslalam ze moze by sie chcial dolozyc do fotelika samochodowego tego dla starszego dziecka...
 
U nas mały w krzesełku je, ogląda bajki, czasami nawet, jak m chciał się wykąpać, a nie miał go kto zapilnować, to wkładał go, dawał jakies zabawki i kąpał się przy nim :-D fotelik też dobra sprawa!
 
reklama
Do góry