reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

Mroweczko- dzieki, to ja sie zapytam o to mojego lekarza, skoro trzeba to miec do szpitala no chyba ze tam gdzie ja rodze tego nie potrzebuja 8) tylko musze zapisac bo znajac mnie to zapomne-skleroza ;)

Ja walcze narazie na allegro o sliczny pajacyk, ciekawe czy wygram licytacje. ;D


 
reklama
gumecka pisze:
Skarbus- ja tez mam nadzieje ze sie dowiem kto mnie kopie ;), zycze ci zeby dzidzia sie ukazala.





no i co? ukazala ci sie dzidzia? moja znow odmowila wspolpracy, a to dlatego, ze lezy sobie na dnie macicy i ma wszystko w nosie! bardzo bardzo nie chce kolejnego porodu z nastawianiem plodu, prawdziwa rzeznia!!!!! :-[

okazalo sie natomiast, ze ciaza jest mlodsza o 1,5 tyg, nowa data porodu wg USD to 4.07, ale chyba mnie stad nie wykopiecie, bo ja tam w to nie bardzo wierze? ;)
 
Witam
Przepraszam ze sie wcina,ale czy Skarbuś moze mi wytlumaczyc co to znaczy porod znastawianym plodem?!Pytam bo moja dzidzia nie ustawila sie i mam miec cesarke....


 
Skoro poruszony został temat wózków,to ja chciałam was zapytać jaki fotelik samochodowy wybrać?Może mamy maja już jakies doświadczenia?Nam jak na razie najbardziej podoba się Chicco Synthesis 0-13kg.Czy to dobry wybór?
 
Tradycyjne czyli drewniane czy turystyczne? Czy 120 cm długości wystarczy? Materac gryka czy gryka z kokosem? Pomózcie :D
 
My kupilismy maxi cosi, poniewaz jest mozliwosc zamontowania go na stelazu wozka firmy Emmaljunga. Jest to b. wygodne, bo mozna bez budzenia dziecka pojsc z nim na krotki spacer (dziecko chyba nie moze dlugo byc w takiej pozycji) lub zakupy. Poza tym tez ma wkladke dla niemowlaka, funkcje bujaka, regulowane pasy.
 
Ja mam lozeczko z drewexu-ma trzy poziomy i chyba wyjmowane szczebelki ::)
a materacyk kokosowy
Znajomej te lozeczko sluzyla bardzo dobrze wiec mam nadzieje ze mnie tez ;)

 
Ja wlasnie sie zastanawiam, chyba njlepsze bedzie takie co ma wkladke dla dzidzi i uchwyt do przenoszenia. Narazie i tak nie mam kasy wiec ale warto wiedziec jakie sa dobre.
Dziewczyny podajcie tez ceny tych waszych fotelikow. :)


 
reklama
Ja też chyba kupie z Drevexu, ma dobre opinie i ładnie wyglada w internecie. Muszę jeszcze na żywca oblukać :laugh: Zastanawiam się nad taką jakby firaneczką czy baldachimkiem (wiecie, o co chodzi), niby wszyscy piszą, że to "zbieracz kurzu", ale jak mała bedzie z nami w jednym pokoju, to może by się przydało?
 
Do góry