reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

Ja dziś wymyśliłam, że fotelik chyba kupie uzywany,w  końcu on sie chyba prawie nie zużywa? No właśnie, piszcie ceny i firmy, dziewczynki :)
A my jutro planowaliśmy wyprawe po sklpeach dzieciowych, ale jak bedzie taka pogoda jak dziś to dziekuje bardzo, własnie przed chwilą wpadłam w lekki poślizg, koszmar! Lepiej siedziec w domku i siebia i dzidzi nie stresować :/
 
reklama
Ten,który mi się podoba w sklepie kosztuje ok. 400pln,ale też właśnie stwierdziłam,że kupię używany,który jest czasem połowę tańszy,a za parę miesięcy i tak trzeba kupić inny!
 
Dziewczynki, w czesci przypadkow prawie polowe ceny takiego fotelika placi sie za firme. Dla mnie osobiscie nie gra to roli, wazne jest aby fotelik mial atest i byl funkcjonalny, ogladalam kilka i tak szczerze mowiac nie ma miedzy nimi kolosalnej roznicy. Bardzo przyzwoity, nowy fotelik mozna kupic w granicach 150 - 180 zl.
Wiec... jesli nie ma roznicy, to po co przeplacac... ;D
 
Baldachimy nad lozeczkami sa po prostu przesliczne ale moje doswiadczone kolezanki-mamy szczerze odradzaja - zbieracze kurzu. Ja zamiast tego nad lozeczkiem powiesze dla dzidzi karuzele :)
 
A mnie sie podobaja baldachimki i napewno zawiesze taki, najwyzej bedzie trzeba zmieniac czesto i tyle. ;)


 
Kupiłam na allegro kilka super ubranek. Wczoraj dostałam pierwsze paczki i ... nie mogłąm sie napatrzec na te malenkie cudne ubranka ;)
A dzisiaj na beda pierogi ruskie na obiad - pychota ;)
Buzki ;)
 
E, w mieszkaniu to much raczej nie ma, predzej na spacerze się moskitiera przyda 8). Ja jednak kupię taki baldachimek, kurzu zbierac nie będzie, bo go bedę prała, a zasłoni dziecko od światła, od telewizora, no i sodko wyglada. Karuzelkę kupujemy swoją drogą:)
Wybrałam już łóżeczko, Kuba II Drewexu, z szufladą, najbardziej nam się spodobało :)
 
I od początku tam zamieszka? Nasza najpierw bedzie z nami (szykujemy jej kacik), a pokoik gdzies tak po roku :laugh:
 
Aha :) My dopiero jak podrosnie wyszykujemy jej jakiś pokoik, chociaz jak dzis zobaczyłam w "Świecie Dziecka" na Towarowej mebelki dziecięce to juz bym kupowała, przesłodkie ::)
 
reklama
Hm taka moskietiera tez sie przyda, mieszkam w domku z ogrodkiem wiec muchy ciagle lataja.
Agatko- ja tez mam te lozeczko z drewexu Kuba II, tylko bez szuflady na dole-podobno ona jest taka ze nic sie do niej nie miesci, ja mam taki ciemny braz a ty Agatko?





 
Do góry