reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

Hogatko- ja tez plowalam na taki sliczny pajacyk na allegro ale ktos mnie zlicytowal :( w ostatniej chwili. Ale niektore ciuszki sa sliczne tylko trzeba miec czas zeby posiedziec i poszukac.


 
reklama
Droga gumecka ;) mam nadzieje ze to nie ja bo wiem jakie to nie miłe jak ktos w ostatniej sekudnie kupuje cos co bardzo wpadło w oko. Miałam tak raz i sie troszke ..... wkurzyłam. ;)
Zycze miłego polowania na allegro ;) i uczciwych sprzedajacych.
Pozdrówka
PS Miłej niedzieli dla wszystkich
 
witam
To prawda Aletko ze to frajda ogladac i nabywac roznosci dla naszych przyszlych pociech i tyle tego jest...ale trzeba miec naprawde grrrugy portfelik :D. Miłych zakupów.Ja juz wszystko mam tylko głownego bohatera nadal brak :(
pozdrawiam

 
heheheh Hogatko - nie to napewno nie ty bo to byl facet ;) ale masz racje mozna sie wkurzyc troszke.

O a kurcze poscieli to jeszcze nie szukalam, musze powrocic i poszukac moze sie uda cosik kupic.


 
No tak wiem ze to nic dziwnego ze ja juz wszystko mam ;), ale wyprawa dla mamy i przede wszystkim dla dzidz zajelam sie niespelna 2 miesiace temu ;D. Na szczescie wiele rzeczy dostalam od siory ktora ma dwa brzdace (2-latka i roczniaka) i od znajomych, jesli chodzi o ubranka dla malenstwa to prawie wszystkie :D. J edyne czego nie mam a co jest niezla inwestycja(trzeba na raz wydac troszke setek)to wozek, ale z tym poczekam jak juz dzidzius bedzie,moze nadejdzie wiosna ;) .
Pozdrawiam

 
Ja WIELKIE ZAKUPY zaczynam pod koniec tygodnia, wezmę sobie urlop i hajda do "Świata Dziecka", bardzo mi ten sklep przypadł do gustu, bo duży, samoobsługowy, w centrum, wszystko jest i miła obsługa (tylko parking mają beznadziejny wrwrwrw).
 
Jola, ja kupię jasne sosnowe, bo w takim kolorze chcemy urządzic małej pokoik :)
A ta szuflada wcale nie wygląda na taką mikrą, w razie czego to upchnę tam jakis kocyk przynajmniej :D
 
Agatko- ja niestety szufladki nie mam bo lozeczko dostalam od znajomej ale tata obiecal ze mi dorobi. Fajne te lozeczka sa.Moze troszke drozsze niz ttakie zwykle ale napewno dlugo wytrzymuja.
 
Tam gdzie ja chcę kupić (na Towarowej) kosztuje 239 zł, pewnie w jakiejs hurtowni udałoby się taniej, albo na Allegro. Jeśli dzidzia tam zechce łaskawie spac :D, to pewnie łóżeczko na jakieś 2-2,5 roku wystarczy, więc myśle, że to nie tak drogo w sumie ;)
 
reklama
Kurcze a ja normalnie dalej nic nie mam...... trzeba to bedzie zmienić- ostatnio troszke się rozglądam za ubrankami i takie pekniusie sukieneczki w arkadii widziałam, że sie o malo co nie popłakałm z wzruszenia... ale drogie są jak 150 - np. sweterek 70 zeta :o to jest jakis kosmos dla takiego malca- bo rozmiar był na cos kiela 70 cm- nie pamietam dokładnie ile. Napewno wiem, ze kosmetyki to polskiej firmy będę stosować- bambino czy jakos tak bo nie uczulają i nie sa przeperfumowane. Ale tak sobie mysle, że jeszcze jest czas 8)
 
Do góry