reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Co do emolientów typu Oilatum, każdy ma parafinę, tym właśnie są emolienty. Ja z kolei wyczytałam, że emolienty nie są polecane do skóry bezproblemowej na początek. My zdecydowaliśmy się na płyn i szampon do kąpieli Pat&Rub oraz balsamy nawilżające - też z tej serii eko sreko.
 
reklama
Ile dałaś za wanienke ze stelarzem ? Ja jak się orientowałam to stelarz 50 zł a Wanienka około 30 .

Wanienka 29 ziko, stelaż 63 zł - ten stelaż jest uniwersalny, bo będzie pasował i na wanienkę 80 cm i 100 cm, a my zamierzamy potem wymienić na większą wanienkę, się zobaczy...Stelaż w jednym rozmiarze (albo na 80 cm albo na 100) ok. 40 zł.
 
To super :) mi właśnie jeszcze zostali kupić wanienke ze stelarzem . Ale chciałabym jechać na wawe i od razu zapakować wózek do samochodu :D
 
I już fajrant? Jeśli tak, to zazdroszczę. My dziś zobaczyliśmy w Pati Maksie ilu rzeczy jeszcze nie mamy. :D Muszę zrobić listę i jak się będę dobrze czuła, jak brzuch nie będzie bolał pojedziemy pokupować. W poniedziałek zamawiamy meble, bo na niektóre modele trzeba czekać 8-12 tygodni, więc...

Macałam dziś rożki. Dziewczyny one nie są za grube na lato?
 
Mi pozostało kupić dokładnie wanienke stelarz i wózek to są 3 najistotniejsze rzeczy .
Poza tym jeszcze inhalator , nawilżacz powietrza i zastanawiam się nad tym koszem na pieluchy .
 
13x13no widzisz ja też tak mam, że w mnie większy priorytet to posprzątanie i zrobienie miejsca dla nowego członka rodziny. Ile ja już rzeczy wywaliłam.

Ania_Beata dokładnie emolienty i inne dermokosmetyki powinno się używać dopiero jak się zaczynają problemy skórne. Inaczej dziecku dłużej tworzy się warstwa lipidów, ochronna na skórze.

Ewa90 w tesco są wanienki w promocji.
 
No ja mam stelaż, tylko u koleżanki i nie pamiętam wymiaru. Ale chyba ta większą była. Muszę zadzwonić do koleżanki :)
 
reklama
ja jednak postawiłam na wiaderko do kąpania hehehe
To będzie dziecko z zimnego chowu coś czuję:-D:-D:-D:-D:-D

Gosia ja wywalam wszystko!!! to jakaś mania -porysowane pudełko na żywność -do kosza, bluzka której nie nosiłam -out, rzeczy które "a może kiedyś się przyda" -zero litości. A buty??? oczywiście nie moje:-D:-D:-D bo ja swoich 12 cm szpilek nie dam ruszyć ale M potrzebuje przecież tylko te w których chodzi

Idealnie wychodzi mi odsuwanie wszystkich mebli, czyszczenie wszystkich zakamarków, przemeblowanie, robienie miejsca, Zaprosiłam na środę gościa od szaf -coś czuję że będzie grubo -jestem w stanie upchnąć schowki i szafki wszędzie:-) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry