madzia0903
Fanka BB :)
Ja tez bede kupować Premium care białe . Zostały mi polecone . W Tesco jest chyba nawet promocja nawet
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Ja mam 2 paczki pieluch nr 1 (Pampers premium care i rossmanowe), pieluchy nr 2 też kupiłam 2 paczki (Pampers active baby i Dady) - będę testować i wybiorę które z nich najlepsze dla dupci mojego dzieciaczka![]()