reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Nie wiem czy czytujecie czasem gazety o dzieciach typu Mamo to ja czy Dziecko, ale dzisiaj trafiłam na gazetę M jak mama i muszę powiedzieć, że lepszego czytadła dla ciężarnych nie miałam. Szkoda, że dopiero teraz pod koniec ciąży na to trafiłam. Mamom czytającym szczerze polecam!

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
M jak mama czytałam w pierwszej ciąży i przez ok.pierwszy rak życia córki. Cała półka tych gazet mam :-D
Przyszedł nam dziś kojec z tiny star :-Dcieszę się że go kupiliśmy. Mimo że dla maluszków wysoką dwulatkę też mieści.
 
Dzieeczyny a jak już zdezynfekuje laktator żeby zabrać do szpitala to w co go popakować, przecież jak wpakuję w tą samą torebkę to będzie to samo.... czy po prostu jakąś torebkę do żywności?

I druga kwestia dezynfekujecie jakoś szczotkę do włosków i zabieracie ją do szpitala?
 
Pierwsze dziecię było łyse jak kolano...
Jak to będzie miało fryz to M przywiezie coś do czesania.
Pytanie po co zabierasz laktator:
-jeśli po to żeby rozruszać laktację albo odciągnąc mleko przy nawale to po 1 przyda się ok. 3-4 dnia a po 2 mleka i tak nie dasz dziecku;
-jeśli po to żeby odciągać i podawać maluchowi to w domu zdezynfekuj zapakuj w woreczek a w szpitalu wyparz dodatkowo jeśli się martwisz
 
Kameleon, tego mleka, które ewentualnie odciagniesz w szpitalu raczej i tak nie dasz dziecku. Laktator do szpitala bierze się po to, żeby w razie czego pomoc sobie przy nawał pokarmu. Wystarczy jeśli wysterylizujesz go w domu i włożyć w czysty woreczek
 
reklama
Do góry