reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Aneta gruszka służy do "dmuchania" noska. w końcu maluszek nie potrafi i trzeba mu jakoś pomóc.

Madzia co do nozyczek to ja miałam Canpol i bylam zadowolona. Jakos nie wyobrażam sobie obcinania zwykłymi nozyczkami bo one sa dość ostre na końcach, a te dla dzieci są specjalnie zakończone tak, żeby nie uszkodzić maluszka. a obcinanie nawet we snie nie jest rzeczą prostą (pamietam to aż za dobrze)
 
reklama
Karola, wierzę ci na słowo, bo nie mam doswiadczenia. Z maleństw to do tej pory udało mi się wychowac jedynie królika angorkę, a i ten dawno wącha kwiatki od spodu :laugh:. Po prostu spróbowałam coś nimi obciąć i porazka na całej liniii. Może takie małe paznokietki tnie sie łatwiej. A gruszki no noska używałaś przy synku? Ja kupiłam, ale znowu przeczytałam, ze lepiej sie posłużyć solą fizjologiczną i patyczkami higienicznymi.
 
Gruszki uzywałam. Ale sól jest lepsza, tylko te patyczki chyba nie bardzo. Bo z tego co wiem to nie powinno się ich wkładać do noska. (Chociaż mi sie czasami zdarza teraz Matiemu pomagac przu dmuchaniu takim patyczkiem - tylko on strasznie tego nie lubi)
 
Misia ja tez, ale czasami nie ma wyjścia. :(
No to zabieram sie do roboty w sprawie tego wątku. Postanowiłam, że bedę modyfikowac listę jak cos się którejś przypomni, żeby bylo latwiej wszystko znaleźć. Tylko jak na razie nie bardzo mi pomagacie z tym dodawaniem zakupów. :( Czyżbym napisała prawie wszystko? ;) :laugh:
 
Ja jutro mam w szkole rodzenia temat wyprawki więc też pewnie cosik dodam :-) na razie to mam wszystko z tej listy co dodała karola ;-). Może dodam że dla nas kobitek kółko poporodowe do siedzenia by się przydało, nie jest drogie a napewno będzie nam wygodniej :-)
 
owszem Magduska ale sprawdza się właściwie tylko u tych które rodziły naturalnie... bo po cesarce można wygodnie siadać na tyłku... :D
 
reklama
Do góry