reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Hehe zrobię im konkurencję ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
I nie żartuję :D
1487960490-aaaaaa.jpeg


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
marii19 pisze:
@dzag82 z jakiej strony zamawiałaś? Bo widzę że ta Koala nie ma swojego sklepu
Ja akurat z kolysanka.com.pl Kupowałam we wtorek a w czwartek przesyłka już u mnie :)

xmonax pisze:
dzag82 nie moja siostra nie ma dzieci jest młodziutka dopiero skończyła szkołę wyjechała do pracy za granicę ,zaczęła dobrze zarabiać i teraz szaleje z zakupami
Tak myślałam. Stąd taki pajacyk ;)

GuaRaNa, czapeczka cudna!!! Jesteś wielka, serio. Powinnaś taki talent wykorzystać, zarabiać na tym. Teraz handmade jest w cenie, i to bardzo!! Ile czasu zajęła Ci taka czapeczka? No niestety, takim jak ja zostaje kupowanie, więc obczajam na Allegro takie aukcje :-p
 
@dzag82 taka czapeczka to ok godzinki. Boję się, bo siedzę w temacie i ten rynek też jest zapełniony jak dla mnie. Wszędzie pełno profili i stronek babek które to robią. Nie kupuj, zrobię Ci po znajomości ;) te ceny są złodziejskie strasznie.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z punktu widzenia kupującego to złodziejskie. Ale z punktu widzenia tego, kto to robi, to co innego :p To czyjaś umiejętność i praca :tak: Ja nie umiem, i nigdy się nie nauczę, więc jeśli chcę, to muszę kupić :-p. Ale rozumiem o czym mówisz z tym przesyceniem. Sama jestem w takiej kropce od jakiegoś czasu. Bo czasem jest tak, że ma się jakiś pomysł, ale nie ma się pomysłu na ten pomysł i wydaje się, że na świecie pełno już tego i nie jest się wyjątkowym.
Godzinka to ekspres. Super, naprawdę.
 
Ja też tak chce umieć buuuuu...
Dostałam na zabicie czasu sowe do wydziergania na szydełku, zeby zrobić maskotke. Spojrzałam na instrukcje i już mnie przerosła xD
 
Ja też tak chce umieć buuuuu...
Dostałam na zabicie czasu sowe do wydziergania na szydełku, zeby zrobić maskotke. Spojrzałam na instrukcje i już mnie przerosła xD

Kobieto mnie szalik przerósł kiedyś
Za dwa tygodnie test z wszystkich mięśni w ciele człowieka (pisownia, wymowa, rozpoznanie, opis) I tez się zastanawiam czy mnie nie przerośnie [emoji24][emoji24][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kotomiś, mnie by sama instrukcja przerosła :laugh2: Nie zrozumiałabym na bank.
Ale może jesteś praktyczką, jak ja. Jak ktoś mi dobrze pokaże, to zrobię. A instrukcji pisanej nie zrozumiem. Miałam tak jakiś czas temu z maszyną do szycia. No banał przecież. Jeszcze ja - córka krawcowej, co połowę dzieciństwa spędziła przy mamie szyjącej na maszynie :laugh2: Dostałam od teściowej taką małą marketową maszynę na start. I kuźwa nie mogłam dziada w ogóle uruchomić!!! Spędziłam 2 godziny czytając instrukcję prowadzenia nici od szpulki do igły i kurde nie zrobiłam :wściekła/y: Poszłam do teściowej, pokaz trwał jakieś 2 minuty :rofl2: Wszystko załapałam.
 
Jest tyle tutków na Youtube krok po kroku. Kto chce szydełkować polecam kanał "Szydełko" tam jest jak krowie na rowie pokazane. Trzeba tylko cierpliwości. Szyć potrafię, ale mnie to nie kręci. Córka dostała namiot tippi w zeszłym roku pod choinkę. Ale się naklęłam, ale uszyłam. Ceny muszą takie być jeśli ktoś chce na tym zarabiać. Czas pracy niejednokrotnie jest długi np. przy większej rzeczy typu koc. Nie spamuje tu już więcej ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny super ciuszki i widzę ż rzeczywiście większość neutralna.
Ja mam dużo po dziewczynkach, na razie kupuję neutralne ale też się nie powstrzymałam i kupiłam bodziaka, bluzeczkę i czapeczkę dla dziewczynki.
Co robótek - mi się włączył taki tryb 13 lat temu w pierwszej ciąży i robię swetry, czapki, chusty, otulacze. Uczyłam się sama z wzorów, potem z internetu i robię sama wzory z głowy lub na podstawie zdjęć rozpisuję. A uwielbiam wzory przeplatane, skandynawskie i sama często je sobie rysuję.
Dziewczynom czapek praktycznie nie kupuję, a swetry też tylko czasami.
I fakt to robota która powinna być dobrze wyceniona bo zależnie od wyrobu trochę czasu trzeba poświęcić i dobrej jakości włóczka też sporo kosztuje.




zozoisuję
 
Do góry