reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo

reklama
Dziewczyny a preferujecie dzidzie przykrywac kocykiem czy w śpiworek? Bo tak sobie myślałam, że jeszcze kocykiem się dzidzia okryje czy coś i może być nieciekawie? Starszak spał w spiworku, ale był to grudzień i zimno a teraz jednak rodzimy wiosną...
Ja syna rodzilam w czerwcu końcem ale u nas to przy dobrych wiatrach jest max 20 stopni w lecie a standardowo po 15 wiec dla mnie kocyk byl najlepszy [emoji6]
 
Ja miałam na wiosnę-lato cieniutki śpiworek a na jesień-zimę grubszy. Kocyków i otulaczy używałam w dzień kiedy miałam dzieci na oku. W lecie jak było bardzo ciepło spały w samym cieniutkim pajacyku. Bez kocyka i bez śpiworka.
Ja z tych mam co w łóżeczku u niemowlaka mają same prześcieradło. Zero baldachimów, poduszek, maskotek, ochraniaczy. Moja córka ma rok i trzy miesiące i do tej pory nie ma pościeli. Śpi albo pod ażurowym kocykiem, albo w śpiworku.

Dziewczyny a preferujecie dzidzie przykrywac kocykiem czy w śpiworek? Bo tak sobie myślałam, że jeszcze kocykiem się dzidzia okryje czy coś i może być nieciekawie? Starszak spał w spiworku, ale był to grudzień i zimno a teraz jednak rodzimy wiosną...
 
Mam podobne doświadczenia. Po synku, gdzie męczyliśmy się na początku z bodziakami przez głowę dla córki kupiliśmy do 6 mies. same kopertowe. W czasach mojego syna nie były tak popularne i ciężko było znaleźć.
Dla mnie osobiście później najgorsze były te bez zatrzasków, tylko z zakładkami na ramionach. Po kilku praniach były te zakładki tak rozciągnięte, że synowi zsuwały się z ramion i miał ogromny dekolt .
Przy małej od 6 mies. używaliśmy tych na zatrzaski na ramionkach i wtedy sprawdziły się super.

rada dla tych co pierwsze beda mialy hehe polecam kupowac body/pajace na zatrzaski, koperowe np, na poczatku ciezko przez glowe zakladac
 
Ja miałam na wiosnę-lato cieniutki śpiworek a na jesień-zimę grubszy. Kocyków i otulaczy używałam w dzień kiedy miałam dzieci na oku. W lecie jak było bardzo ciepło spały w samym cieniutkim pajacyku. Bez kocyka i bez śpiworka.
Ja z tych mam co w łóżeczku u niemowlaka mają same prześcieradło. Zero baldachimów, poduszek, maskotek, ochraniaczy. Moja córka ma rok i trzy miesiące i do tej pory nie ma pościeli. Śpi albo pod ażurowym kocykiem, albo w śpiworku.
No i właśnie to miałam na myśli. Mam sto rozkmin co do kocykow, boję się, że dziecko się okryje i udusi. Tymbardziej w nocy bo za dnia mogę dogladac ale w nocy ciężej, zwłaszcza że mam sen jak zabita[emoji848][emoji849]
 
U mnie rożek w szpitalu obowiązkowy. W domu nie używałam bo były ponad 30sto stopniowe upały. Zdychaliśmy z ciepła.

U nas kołderka minky jest idealna dobrej pory.
 
No dzis juz nie moglam się powstrzymac...
Rozm. 50-56 :)
I wcale nie różowe ;)
Dwupak za całe 7,99zł.
IMG_20191108_201426.jpeg
 
A pamiętacie o pieluszkach? tego idzie bardzo dużo, teraz w Carrefourze można dostać huggies na promocji, w sumie w dużo niższej cenie, ja już zrobiłam zapas, bo po co przepłacać.
 
reklama
Do góry