reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrostek płciowy

Jest taka strona oni właśnie tak odczytują płeć ale nie pamietam za Chiny jak to się nazywa ale też tak robiłam i właśnie tak tłumaczyli. Który to tydzień i daj znać czy będzie na pewno dziewczynka.
 
reklama
Jest taka strona oni właśnie tak odczytują płeć ale nie pamietam za Chiny jak to się nazywa ale też tak robiłam i właśnie tak tłumaczyli. Który to tydzień i daj znać czy będzie na pewno dziewczynka.
Teraz 13 tydzien i wczoraj byłam u radiologia na badaniu. Jak będę miała potwierdzone dam znac
 
Wiesz większość dziewczyn krytykuje określanie płci w tym tyg ciazy, ja tym razem poszłam na 4d4id tam wszystko bez wachania radiolog mowil i moim znajomym sie sprawdza:)
Tak bo to wcześnie jeszcze i wszystko się może zmienić :)
U nas w 11 tc jak lekarz powiedział że syn tak już kilku lekarzy to potwierdziło :) dla synka już nic nie odpadnie ale dla dziewczynki zawsze może wyrosnąć ;)
U mnie 33 tc :)
 
reklama
a z tego cos odczytacie? 7tc
20190911_215306.jpeg
 
Do góry