reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

wysoka gorączka tydzień po szczepieniu...

masebi

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Powikłania? czy po prostu głupie przeziębienie przez te wahania pogody?

Młoda dostała rano gorączki - utrzymuje się na poziomie 38. wczoraj było z 25 stopni i latanie w koszulce po placu zabaw ( dodam że mąż dał młodej lody o czym dowiedziałam sie dzis :-)

No i dzis klops. I nie bałabym się, gdyby nie szczepienie w zeszłym tyg ( 8 dni temu) na pneumokoki.

Jakieś teorie ? Czy mogło coś się stać po szczepionce po 8 dniach?
Miejmy nadzieje że nie i to te lody...ale pytam.

reklama

ajania

Zaciekawiona BB
Miasto
Poznan
Rozwiązania
0
To możliwe,że tydzień po szczepieniu pojawiły się takie objawy.Wiem, że większość szczepionek daje takie "odczyny" dopiero po ok.tygodniu.Jednak dziecko oczywiście mogło złapać przeziębienie.Jeśli gorączka nie ustąpi musisz zgłosić się z dzieckiem do lekarza, bo jeśli to po szczepionce to temp.jest na tyle wysoka,że wymaga konsultacji.

masebi

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
lekarz kazał obserwować...
a tu klasyka - niedziela, dziecko dostało 39 stopni i ma chrypke.
Czy chrypka oznacza ZAWSZE zapalenie krtani? Czy powinnam z nią jechać już, czy poczekać do jutra? ...lekarzem nie jestem, nie wiem, czy taka chrypka, to norma przy przeziębieniu, ona w ogóle nie choruje,a jak już to tylko lekko. Nie mam doświadczenia z choróbskami.

mamita

Miasto
Kujawy
Rozwiązania
0
Jeśli goraczka utrzymuje sie dłużej niz 3 dni to powinnas iść do lekarza. Tzn. ja bym tak zrobiła. Jak ma goraczke i chrypke to raczej nie jest powikłanie po szczepieniu. A goraczka oznacza ze organizm walczy z wirusem

masebi

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
A jak właściwie brzmi ten "szczekająco - piejący" odgłos, którego powinnam się bać, przy duszności. Bo młoda charka przez sen, krztusi się flegmą, ale chyba to nie "duszność" krtaniowa...bądź człowieku mądry...

Niedziela - więc jak pojadę z byle chrypką do szpitala, to i tak mi ją zatrzymają, a tam może się nabawić gorszego świństwa ( zeszłym razem był to rota przez 2 tygodnie), bo to cholerstwo tez ze szpitala - bo w przychodni robili szczepienia, a tam nie ma podziału zdrowe/chore - paranoja.

masebi

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
dla zakończenia wątku :-) to nie szczepienie, tylko lody.
mamy ropne zapalenie gardła - wyjątkowo paskudne.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry