reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka prolaktyna ?

Dołączył(a)
8 Październik 2020
Postów
8
Witam . Mam pcos . 1.10 robiłam badania wyszła mi prolaktyna 42.96 czy to duzo ? Dodam że od 1.10 zaraz po badaniach zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne a od dwóch dni zauważyłam u siebie wyciek z sutka po scisnieciu go.. nigdy tak nie miałam.. zastanawiam się czy to nie jest związane z wysoką prolaktyna lub tabletkami antykoncepcyjnymi.. wizytę mam dopiero za 2 tygodnie u ginekologa ,ale trochę się zaczynam martwić..
 
reklama
Podwyzszony masz dosc ten wynik i jeszcze jak napisalas ze jest wyciek z sutka...a nie mozesz isc do lekarza rodzinnego zeby szybciej wyniki z jakims lekarzem zinterpretowac...
Niestety dostać się u nas do ośrodka graniczy z cudem .. więc będę musiała poczekać.. trochę o tym poczytałam i powiedzmy ,że jestem spokojniejsza, ale pierwsze co wykonam usg piersi ...
 
Bo musi byc to z czyms zwiazne napewno ze taki masz wynik....ginekolog by ci kazal zrobic inne badanie w tym kierunku bo skands sie musialo to wziasc moze to byc tez zwiazek z tarczyca ale to lekarz Ci powie i pokieruje dalej...
 
Bo musi byc to z czyms zwiazne napewno ze taki masz wynik....ginekolog by ci kazal zrobic inne badanie w tym kierunku bo skands sie musialo to wziasc moze to byc tez zwiazek z tarczyca ale to lekarz Ci powie i pokieruje dalej...
Tsh 1.383
Miałam robiony cały szereg badań i w sumie już głupieje.. A nie mam szansy na szybsze spotkanie z lekarzem niż za 2 tygodnie
 
reklama
reklama
Do góry