reklama

Wysokie beta hcg

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez aania31, 20 Sierpień 2016.

1. aania31

aania31 Początkująca w BB

Martwię się trochę moją Betą.
    13 dpo-53,9
    15 dpo -209
    18 dpo - 1031 (4 tydzien i 5 dzień ciązy)
    24 dpo - 11500 ( 5 tydzien 4 dzien)
    Kalkulator na http://****************** pokazuje, że wszytko ok - HCG podwaja się co 1 dni 17 godzin (41 godzin). Średni dwudniowy przyrost to 2304 mlU/ml (123.5%) (w normie).
    Czy dobrze rozumiem, że 4 tydzien i 5 dzien to wg laboratorium 5 tydzien?
    Właśnie czytam poprzednie wątki z forum i tak mi to wygląda, może niepotrzebnie się denerwuję:)

Ostatnia edycja: 20 Sierpień 2016
  2. kamiladon

kamiladon Fanka BB :)

Niepotrzebnie się denerwuje sz! Stawiam na bliźniaki! :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. aania31

aania31 Początkująca w BB

hahaha, wolałabym jednak jedno:)

5. zuzik85

zuzik85 Fanka BB :)

Wydaje mi się, że to dobry przyrost. Ja w 14 dpo miałam 102, a w 16 dpo 420. Nie mam bliźniaków ;)
    &&&& za spokojny przebieg ciąży ;)

6. 92Tynka92

92Tynka92 Fanka BB :)

To i jak zapytam doświadczone mamy:-) 10 dpo beta 131 a 12 dpo 368. Przyrost 180%! Pierwsze badanie było w 4 tydz 1 dzien a drugie 4 tydz 3 dzień ale ja miałam owu dopiero w 20 dniu cyklu a pozytyw wyszedł 9 dni później ! Nie ukrywam że marzę o blizniakach:-)myślicie ze mam szanse? wizyta 31 sierpnia.

7. kamiladon

Ja miałam przyrost 175%. Test pozytywny wyszedł 8 dnia po owulacji. Teraz jestem 32tc z Zosia i Tymkiem. Także nadzieja jest ale każda kobieta ma inne wyniki. :)

8. 92Tynka92

Kamiladon nawet nie wiesz jaka sprawiłaś mi radość i dałaś nadzieję. Starałam się o dziecko 15 miesięcy. Już byłam w klinice leczenia niepłodności. W dzień kiedy miałam jechać na posiew z kanału szyjki przed drożnością jajowodów zobaczyłam upragnione dwie kreski i to nie żadne bladziochy:-) to było 3-4 dni przed terminem miesiączki:-) mega jestem ciekawa czy zobaczę dwa maleństwa na wizycie.

9. kamiladon

Tynka trzymam kciuki w takim razie i koniecznie daj znać. Ja serduszka zobaczyłam dopiero w 7 tc przez ta pozna owulacje także jak coś się nie denerwuj.

10. reklama
  11. 92Tynka92

Kamiladon właśnie nawet nie nastawiam się na serduszka. Jak zobaczę pecherzyk/ki w macicy w dobrym miejscu to będę szczęśliwa. To będzie dopiero 6 tydz 0 dzień.

12. kamiladon

6+1 widziałam pęcherzyki ale serduszka i zarodki tydzień później. Koniecznie daj znać po wizycie :)

Poleć forum