reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie beta hcg

Dołączył(a)
20 Sierpień 2016
Postów
2
Martwię się trochę moją Betą.
13 dpo-53,9
15 dpo -209
18 dpo - 1031 (4 tydzien i 5 dzień ciązy)
24 dpo - 11500 ( 5 tydzien 4 dzien)
Kalkulator na http://****************** pokazuje, że wszytko ok - HCG podwaja się co 1 dni 17 godzin (41 godzin). Średni dwudniowy przyrost to 2304 mlU/ml (123.5%) (w normie).
Czy dobrze rozumiem, że 4 tydzien i 5 dzien to wg laboratorium 5 tydzien?
Właśnie czytam poprzednie wątki z forum i tak mi to wygląda, może niepotrzebnie się denerwuję:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To i jak zapytam doświadczone mamy:-) 10 dpo beta 131 a 12 dpo 368. Przyrost 180%! Pierwsze badanie było w 4 tydz 1 dzien a drugie 4 tydz 3 dzień ale ja miałam owu dopiero w 20 dniu cyklu a pozytyw wyszedł 9 dni później ! Nie ukrywam że marzę o blizniakach:-)myślicie ze mam szanse? wizyta 31 sierpnia.
 
Kamiladon nawet nie wiesz jaka sprawiłaś mi radość i dałaś nadzieję. Starałam się o dziecko 15 miesięcy. Już byłam w klinice leczenia niepłodności. W dzień kiedy miałam jechać na posiew z kanału szyjki przed drożnością jajowodów zobaczyłam upragnione dwie kreski i to nie żadne bladziochy:-) to było 3-4 dni przed terminem miesiączki:-) mega jestem ciekawa czy zobaczę dwa maleństwa na wizycie.
 
Tynka trzymam kciuki w takim razie i koniecznie daj znać. Ja serduszka zobaczyłam dopiero w 7 tc przez ta pozna owulacje także jak coś się nie denerwuj.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon właśnie nawet nie nastawiam się na serduszka. Jak zobaczę pecherzyk/ki w macicy w dobrym miejscu to będę szczęśliwa. To będzie dopiero 6 tydz 0 dzień.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry