reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Witam piatkowo. Mila spi ja ugotowałam zupkę i czekam az wstanie żeby iśc na spacer i po kapustę kiszoną na surówkę do rybki. Na dodatek Mila śpi z kupą bp przed spaniem już w łóżeczku zwaliła i nie przebrałąm jej:zawstydzona/y:
Maran ja lubie takie zywe dzieciaki i ona ma taką słodka buźkę, mniam:-D
Sorbus szukaj kochana szukaj. A jak tam u was. Tez juz raczkowanie?
mlodam jak zdrówko?
 
reklama
Wisienka spoko zdazymy wyzdrowiec, z Olą w porę poszłam, ona dopiero początek. Ja dostałałam big dawkę antybiotyku. A K pojechał nie na 2 tygodnie a na 3. Więc nie wcześniej niż w tygodniu od 21 listopada się zjawimy. A to 3 tyg. Więc pewno zdrowe będziemy! innej opcji nie ma ;-)

Sorbuś to gratki funduszy :-)
 
mlodam a ja myslałam, zę to zaraz po niedzieli. Dobrze, ze ciast już nie piekłam. To spokojnie damy radę:-D

Witam sobotnio. Dziewczyny ruszac do pisania bo znowu nam się wątek dupnie. Sol gdzieś się podziała??? Ja kolejny dzien sama w domu. Juz mam od tego depresję niemalże.Wszędzie moje włosy lezą po chwili sprzątania. Ciągle odkurzam, zeby Mila ich nie zjadła. Jak długo wam po ciązy leciały?
 
Mi też lecą... :-(
Słyszałam, że po ciąży rozmiar stóp się zmienia. U mnie nie, a u Was? A może to jakaś bzdura?

WISIEŃKA weekend jest i pewnie wszystkie poświęcają się rodzinkom. :-) To i ja idę w objęcia mojego Pana :-D Kolorowych...
 
witam:)
Ja też nie mam już polowy z moich ślicznych ciążowych włosków ;((( no ale cóż zapuszczam i mam w planach farbowanie, bo odrosty już tragiczne :/
Lekarka poradziła wit, które biorą kobiety w ciąży Feminatal bodajze, wiec zaczne.. bo belissy nie wolno

pozdrawiam weekendowo :)

aascffffffc crer - a to Oskar Was pozdrawia xD
 
wisienka mniammmm ciacha, zrobie sobie pozwolenie jak K wróci, zreszta ostatnio powiedziałam: jak jedziesz to ja nie jem słodkiego, jak wracasz wcinam ;-) ale wczoraj w tej chorobie sobie zjadłam ;-P

libby nie że się zmienia,ale czasem nie wraca, ja nie we wszyskie buty się mieszczę :-( obrączki też raczej nie włożę :wściekła/y::-(
creat co do włosów to raczej mi nie wypadają więcej niż zwykle. czy mozliwe że macie tak przez karmienie piersią?:eek:


młoda ma dziś 2 dziemkę ;-) potem znowu mleczko i spada z moja mama na spacerek. aaa wcześniej inhalacja szybka. ja odrobinkę lepiej się czuję, kaszel mniej męczy, ale za to gardło jakbym zdarła krzycząc na meczu a nie byłam :sorry:
 
mlodam - Wspolczuje chorubska :/ Te włosy, to z pewnoscią przez karmienie, ale jakoś to się przeżyje dla tej kochanej istotki :D
A że mój dodatkowo alergik na mleko, także dłuuugo karmić będe hehe :)
 
Witam, u nas goście pojechali idę ogarnąc zaraz chatkę. Jutro idziemy z małą na basen jak wstanie o przyzwoitej porze:-D
create po ciązy wypadaja każdej i vit na to raczej nie pomoga bo to wpływ estrogenu, który leci na łeb na szyje. Podtrzymywał ciąze i wypadanie włosów a teraz te co w ciązy nie wypadały a miały leca na całego. trzeba przeczekać:sorry:
 
reklama
Wisienka a mi witaminy pomogły akurat ha-pantoten + radial wcierany w skórę po jednym opakowaniu przestały wypadać i łyse placki które juz miałam :szok: zarastają teraz nowymi włoskami :tak: takze mocno polecam :tak:
 
Do góry