reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Natkusia no wytrzymam - jakbyś tyle walczyła i tyle testów robiła to już by ci nie zależało na testach bo wiadomo na co jesteś nastawiona...
a co do narzeczonej Misia to robimy co możemy :p:D
Magda witaj co u Ciebie ?
 
Pyscku u mnie dobrze :) jutro idę na ślub jako świadkowa :) koleżanka moja w ciąży :) ( słyszałam,że to ojciec dziecka tyje ze swoją partnerką, więc ja będę dobrym ojcem.. wymieniłam biustonosze na C :/ ) :D

Trzymam mocno teraz za Ciebie kciuki.. bo komu jak komu.. ale Tobie najbardziej się należy ta ciąża :*
 
Sun...zyje jakos:tak: teraz moja ciaza przebiega tak bezobjawowo, bo ja nawet nie czuje, ze w ciąży jestem;-) maly trochę pcha się na narządy, szczególnie upodobal sobie nerki, pęcherz i kregoslup, ale to wszystko przez tylozgiecie macicy, bo brzuch nadal prawie niewidoczny...a ty już niedługo na wylocie...kurde, ale ten czas zasuwa. jak ty się czujesz?

Kwiatek, Pyscek...ja tam wierze w was baaaaardzo mocno, jak w nikogo innego!! ja po prostu wiem, ze wam się uda...!!

Magda...hej!! dawno cie nie było!! pisz jak tam serce...bo u ciebie to zawsze ciekawie!!:tak::-)
 
Sun...zyje jakos:tak: teraz moja ciaza przebiega tak bezobjawowo, bo ja nawet nie czuje, ze w ciąży jestem;-) maly trochę pcha się na narządy, szczególnie upodobal sobie nerki, pęcherz i kregoslup, ale to wszystko przez tylozgiecie macicy, bo brzuch nadal prawie niewidoczny...a ty już niedługo na wylocie...kurde, ale ten czas zasuwa. jak ty się czujesz?

Kwiatek, Pyscek...ja tam wierze w was baaaaardzo mocno, jak w nikogo innego!! ja po prostu wiem, ze wam się uda...!!

Magda...hej!! dawno cie nie było!! pisz jak tam serce...bo u ciebie to zawsze ciekawie!!:tak::-)

Hejj u mnie ok. Ale sercowo nic nie ma :( szukam Mr. Right
 
NAtkusia ,Milia dzieki kochane jestescie
W pt odebrałam progesteron mial 28,77ng/ml a norma dla lutealnej to 1,5-20 co myslicie ok? to był 19dc a owu miałam chyba 12-13dc
co mowicie
bylam bo mam sluz zółty jakby krem i byly nitki krwi w 18dc i boli mnie jajnik
 
Kwiatuszku ja się nie znam na wynikach więc Ci nie pomogę :-(

Pyscek przykro mi.. ale jesteś w dobrych rękach teraz a to najważniejsze!

Magda dawno Cię nie było, wpadaj częściej.

Milia niedawno pisałaś o becie a już 17tc :szok: ależ ten czas leci - super!

EDIT: Michał ma inteligentną mamę :-D ma już 2 dolne jedynki i idą mu 3 górne zęby (dziąsła spuchnięte i widać już zarysy w dziąsłach). Więc patrzę codziennie czy mu któryś GÓRNY wyszedł. Dzisiaj patrzę (przypadkowo) a na dole trzeci biały ząbek już na powierzchni
shocked.gif
oj jakie było moje zdziwienie :-D także mamy 3 ząbki i 3 kolejne w drodze :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Pyscek tule :-* i trztmam ze w koncu wam sie uda !! Musi !!
Kwiatuszku nieznam sie choc chetnie bym pomogla trzymam kciuki &&&&
Natka wow ale mu zabki ida fajnie no my sie kiedys doczekamy narazie brak :-) chyba predzej sie nauczy chodzic niz wyjda :-)

No a u nas postep 8.2kg :-) jupi nie stoimy z waga w 3 tyg 300g :-) postep jak nic choc tydzien chora i malo jadła bylam przekonana ze schudnie mi a tu ooo :-) zabkow niewidac i nie slychac :-) jak zwykle ciekko z sianem przez ten glupi kreedyt co po 4 latach splacania nam odsetki znalezli do zaplaty i wyszlo ze prawie do 5 bez siana jestesmy.. Wiec szukam chetnych na laktator jak.nowka dokladnie 2 razy uzyty bo nadal karmie piersia :-) a i mam tez psp zjechalismy z ceny na 320 zl naprawde niewiecie czy nikt nie potrzebuje ? Kupic bo sianko potrzebne.. Z dobrych wiesci maz zmienil suedzibe tzn jego firma przeniosla lokal i teraz od 7 - okolo 17-18 bedzie pracowal :-) bedzie wiecej w domku :-) cieszy mnie to moze jedbak sie polepszy troche u jas gdy juz zacznie i skonczy ten kurs bo robi pedagogiczny a potem mistrza by muc na kuchni nauczac :-) a to sie wiaze z wyzsza pensja :-) jupi typko niech juz zacznie bo czas leci ..
A hak tam u was przygotowania do wielkanocy bo przez ta zime wogle nieczuje sie wielkanocy mam dosyc mrozow...
Sirki.musialam sie troszke wygadac bo co do pracy mojej to badal wielki znak ? Bo czekam co w polowue kwuetnia wykielkuje.. I czy sue dogadamy ahh za hednym razem chce a za drugim sie boje hak se amelka a jak ja z tym poradze i czy da rade na czarno bo inacZej bede musiala zerwac wychowawczy wrocic na 2 tyg i zaczac gdzies indziej .. Jesli im wypali.. Ahh tyle niewiadomych nuelubie tego i tych komplikacji.
Dobra juz nie truje ide spac dobranoc :-)

P.s zoneczko domagam sie zdjec brzucha tak jak i sun brzuszka !! Bo.mi teskno ale ciezko by bylo teraz z dwojka bo ciezko ogolbie jest choc jestem pelna optymizmu ze bedzie w konculepiej..musi byc !!
 
reklama
kwiatuszek...moim zdaniem progesteron swiadczy o tym, ze mialas owulke...super wiadomość!!
zonko...brzuszek dam dopiero 6 kwietnia po polowkowym, dodatkowo dodam do tego jeszcze zdjęcia 3d/4d, wiec każdy będzie zadowolony...a może dodatkowo będę w końcu wygladac jak w ciąży, bo na razie to tak jakbym się najadla:tak::-)
 
Do góry