reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
wiem, że nam ciężko i że chciałybyśmy dołączyć do "starych staraczek " które już zaciążyły, i wkurza nas że słyszymy ciągle że któraś z koleżanek, ktoś z rodziny zaciąży i łapiemy doła, lecz trzeba walczyć ...
 
Sleppy naprawde tak ladnie wszystko opisuje i pokazuje ? Dziekuje
Mam na sprzedaz psp z karta 8gb + 6 grami pokrowcem i kadowarka dla was 350 zl + przesylka zbacie kogos a moze ktoras dla meza- chlopaka chce
 
Heja ho!

Wraca marnotrawna ;-)

Żoneczko duma mnie rozpiera, Konrad bez pieluszek mhmm.. lecicie do przodu! Super! :tak: a jak tam starania?

Sleep Ty się już starasz o następne dzieciątko?

Milia ja bym w życiu się nie zdecydowała na koncert. Idziesz do większego sklepu i musisz chronić brzuch rękami żeby nikt Cię przypadkowo nie uderzył a co dopiero koncert. Na pewno będziesz miała nie jedną okazję jeszcze :tak:

Atan
ząbka już macie?

Pyscek jak tam?

Kwiatuszku moja Ty.. modlę się codziennie żeby Wam się szybko udało! Już mojemu mężowi powiedziałam, że jak wygram w totka to pierwsze co zrobię to sfinansuje Natalce IVF bo zasługujesz na to bardzo :* ciągle trzymam mocno &&&&&&&&&&&&!

U nas ok, raczkowanie pełną gębą, wspina się, wstaje ale zastanawiam się czemu nie siedzi sam jeszcze :confused2: i w ogóle się do tego nie pali eh. 2 ząbki są a ja jestem nadal w nim szaleńczo zakochana :-D
 
Witqm zabkow niema jedynie wcOraj kupilismy spacerowke lrzejsza :-) bebe confort streety:-) i jestem zakochana aktualnue sue suszy bo pralam cale siedzusko bo uzywany kupilam kolor maliniwo rozowy :-) ma super daszek male gabaryty i bez problemu go wnioslam.na 3 pietro :-)
 
Pyscek jak tam?
U nas ok, raczkowanie pełną gębą, wspina się, wstaje ale zastanawiam się czemu nie siedzi sam jeszcze :confused2: i w ogóle się do tego nie pali eh. 2 ząbki są a ja jestem nadal w nim szaleńczo zakochana :-D
Kochana a ni jak ... jak test wyszedł negatywny tak zostało, tabsy już przestałam brać teraz czekam albo na @ a jak jest fasola to w święta powtórzę test...
Gratulacje raczkowania i 2 ząbków :)
 
reklama
Łoo matyldo.. dasz radę czekać do świąt z testem? Szacun :tak: ja bym dostała bzika ;-) ale nadal trzymamy &&&& no i cierpliwie czekamy na narzeczoną Misia :-)
 
Do góry