reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Mnie też by się przydał :-D Bartek leży w łóżeczku, przekręca się na brzuchi próbuje raczkować, ale że szczebelki go ograniczają to za chwilę ryczy a jak przyjdę i go przewrócę spowrotem na plecki i dam smoczek to bije sobie brawo :-D
 
reklama
Trochę mnie uspokoilyscie aczkolwiek dalej trochę się boję :( mam nadzieję że coś mi tam założą i będzie git bo już za dużo wczesniakow w mojej rodzinie.. Jutro się odezwę już ze szpitala buzka :*
 
Gocha trzymam kciuki za malucha!!! :* &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



Magdalena uf mój właśnie padł.... Po wielkich bojach... mój biedny kręgosłup... dzisiaj odezwała się moja rwa kulszowa od dźwigania tego mojego ciężarka... :no: Kiedy mu przejdą te wszystkie dolegliwości i zacznie normalnie siedzieć albo leżeć sam... :angry:
 
Mlotek fajna rzecz :) moja dopiero wstala.,.. nie wiem o ktorej padnie...

a ta kropeczka sie powieksza, przy czym tam ogólnie twardo jest i te wybrzuszenia czuję, a ona zajrzec nie da dokladnie. tylko wszystkim tam trze
 
No to bardzo możliwe, że to ząbek! U nas to szło ja burza! Nic nie zauważałam aż tu nagle ząbek na wierzchu! tzn nie cały oczywiście ale przebity już przez dziąsełko
 
ja też młotek poproszę na zaś bo właśnie zasnęła znów pół dnia wściekania się i darcia :confused2:

magdalena no ja na 62 to jakieś ciuszki mam i bluzę nawet ale jak by tak zrobiło się odrobinę chłodniej niż teraz to nie mamy nic na dwór. Na 68 mam kupę bodziaków z krótkim :confused2: pajacyki i tyle. będę musiała niedługo zaopatrzyć to dziecko moje w co nieco. A kawałek ciasta pewnie że dam ale tak wirtualnie chyba ;-) bo się rozklapci zanim dojedzie do
Ciebie

baaa każdą poczęstuję w sobotę jak tylko popiekę :tak:

Sil no no zębolek będzie chyba :-)

Fifka małż jakiś masaż ci zafundować musi :laugh2:

gocha trzymam mocno kciuki za maluszka i za Ciebie :* wcześniaków już dość oby wszystko było dobrze.

ewika gratuluję :-)
 
Dziewczyny ja już się totalnie zgubiłam...u mnie teraz kocioł co chwile mamy gości ktoś przyjeżdża, wyjeżdża znowy przyjeżdża - jest wesoło, ale czasu na wszystko brak...więc wchodze po parudniowej przerwie na starania i nic nie rozumiem, próbuję nadrobić, ale mi nie idzie...przykro mi się zrobiło jak przeczytałam te pełne złości komentarze...już sama nie wiem gdzie mam pisać...siedzę i myślę piszę i poprawiam co chwile swój post.... Ja lubię tu każdą z Was (każdą którą choć troszkę poznałam) Zarówno do Ael jak i Fifki oprócz sympatii mam dużo sentymentu bo mniej więcej w tym samym czasie pojawiłysmy się na forum, pamiętam ich starania...wszystko bardzo przeżywałam i nadal chyba przezywam...pewnie za bardzo...
Już kiedyś tu zaglądałam, ale jakoś nie potrafiłam zagrzać miejsca, mam nadzieję, że teraz będzie inaczej:) i znajdzie się tu dla mnie miejsce:) Na staraczki będę zaglądać, ale chyba rozumiem, że nie do końca jest to miejsce dla mnie na takie codzienne pisanie...nie chciałabym nikomu tam sprawiać przykrości a już tym bardziej nikogo nie chciałabym prowokować...
Tak czy inaczej wracając do spraw przyziemnych:) Nina ma dwa zęby!!!(a raczej ich kawałeczki) Dolne dwójki pojawiły się błyskawicznie i prawie bez objawowo, mała może była lekko marudna, bardziej jęcząca, ale nie dała mi jakoś wyjątkowo popalić:) 10 08 pojawiła się pierwsza jedynak a 12 druga;) JESTEM DUMNA:)
A teraz żeby być w temacie postaram się nadrobić chociaż ostatnie tygodnie:)
 
Atan ale Twoja Ami już fajna, taka kumata :) napisz co już umie robić

Magd@@@@@ Ty mi tu pisz jak na spowiedzi co zrobiłaś z M???? i skąd wzięłas tego przystojniaka? i co w Twoim sercu siedzi??? i najwazniejsze co na to wszystko mama M? ;-)
  • Kopłam w dupę :-)
  • z drużyny M.
  • w moim sercu Maj :-)
  • nie wiem co ona na to chyba pojdzie do Czestochowy na kolanach, ze taka niegodna istota jej syna odeszła hahahah

Necia trzymam kciuki za zdrówko Twojej mamy! :*


Sleepy bo forum jest jak narkotyk :-D wciąga po saaaame uszy :-p



Donia jak ja uwielbiam Twoją czekoladkę! :-D Śliczna dziewczynka! A zdjęcia z deserkiem są ekstra! Muszę też Konradowi taką zrobić bo on nie cierpi owoców... więc może jedząc samodzielnie by się przekonał...



Atan
Ależ mała fajnie wygląda na tym żabim tronie :-D




Sil WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU!!!


Zobacz załącznik 490835
Długich lat życia w szczęściu i zgodzie! A także w Miłości która was teraz trzyma razem :*


Kasia.Natka widziałam zdjęci Twojej kruszynki! :* Już wcześniej bo czytam "Wystarane" już od dawna ale nic nie pisałam. Śliczną masz córeczkę!! :*
A czy armagedon,... coraz częściej staraczki się złoszczą ze nie mają swojego miejsca... w wszystkie wspólnie doszłyśmy do wniosku ze jednak trzeba coś z tym zrobić... :tak:
Hahaha no i na nowo staraczką jestem :-D Normalnie ogarnął mnie sadomasochizm :-)



Madziu i jak tam sny w nocy?? :-D






Mój malutki z rana lepiej się czuję, choć w nocy dręczył go katarek... Wygrzałam i wypociłam go w nocy więc mam nadzieję ze wydobrzeje...

yyy nie pamiętam :D

tu u Was jakoś tak pogodniej.. ale jak mnie stąd pogonicie to Wam pupy spiorę :p
 
reklama
Do góry