reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
To ważne żeby czuć wsparcie drugiej osoby,i wiedzieć,że tej osobie tak samo zależy...
Szkoda,że nie wszyscy tacy są,moja znajoma ma męża,który sam zachowuje się jak dziecko,chyba nadal wierzy w pszczółki,dziwie się że nic do niego nie dociera i że unika tematu badań jak ognia,reaguje śmiechem i dziecięcymi żartami,żal mi znajomej bo nie chcąc mu robić przykrości nie porusza tematu...tragedia
 
Sleep miło, że pytasz :)
Płeć znana - chłop jak się patrzy :-) imię wybrane - Jakub :-)
Czuję się dobrze :) Nawet pozwoliłam sobie dzisiaj umyć 3 okna i wyprać w całym domu firanki! Ale ciii, bo jak małżonek się dowie to mnie powiesi razem z firankami :-D
Tylko mam taki problem, że spać w nocy nie mogę, bo czuję taki ucisk w klatce piersiowej i męczy mnie bardzo suchy kaszel. Poza tym ciągle latam lulu :tak: Brzuch rośnie, piersi (niestety) również, ciężej mi się oddycha i szybciej się męczę. To chyba tyle z rewelacji o mnie :)

Co do Twojego koloru włosów ja bym zostawiła jeszcze ten jaśniejszy. Sama wiesz ile włosy musiały przejść zeby być takie jak teraz są, a ciemny nałożyć to nie problem ;-)

Przyznaję się, że nie nadrabiałam Was, bo nie mam ostatnio zbytnio czasu.

Miq
trzymam za Ciebie kciuki! Oby wszystko poszło jak po maśle :)
 
Sleepy co do koloru włosów to ja jestem z tych co w ciągu roku co najmniej kilka razy dość nieoczekiwanie i często drastycznie zmieniają kolor, a co tam:cool2: I tak w tym roku byłam brunetką, brunetką z kasztanowym połyskiem, potem nawet z rudym, ze złotym, a teraz jestem baaaardzo jasną blondynką:) więc jak masz ochotę włosy przyciemnić to ja tam bym się dwa razy nie zastanawiała:)
Poza tym w naszym domu gości troszkę mniej....:-)choć nie pamiętam kiedy było tak żebyśmy przez dwa weekendy z rzędu sami byli...ukrócę te gościny jeszcze bardziej jak wrócę do pracy...
A nie wiem czy Wam pisałam, w końcu dostałam @...nie ma jak 44 dniowy cykl....a miałam małą nadzieję, że po ciąży może bedę bardziej normalnym przypadkiem..no i brzuch boli jak bolał więc czuję się oszukana :baffled:

Kwiatuszek no mam nadzieję, że już niedługo będziesz miała dobre nowiny!!!!!
 
witajcie kochane :)

przepraszam że tylko was podczytuję ale ciężko mi ogarnąć wszystko w tej chwili, postaram się wieczorem na spokojnie jeszcze przeczytać i odpisać każdej a chwilowo buziaki ślę :*
 
he jdziewczynym ja juz dwa zlewy jabłek obskrobalam i starłam al teraz smażę , ufff padam

eve: jak chcesz to wejdź na album Adrianki i tam jest parę moich fotek bo mam teraz ni rude nic co to, i nie wiem a odrosty mam gdzies a 4 cm tak mi sie zdaje,

slyp
: zaraz zerkne do galerii, co tam na głowie masz, ja tez chciałm blond ale podobno trzeba by z rok zeby do blondu dojść w moim przypadku

mikq: oj ja pamiętam jak miałam kłopoty ze snem, za to po porodzie spłam dobrze, a teraz znowu sie mecze i nie spie

neicuszka: jak tam mam się czuje , i w ogóle jak cie teraz, odpoczywasz trochę ?

paluszek: no to witam w klubie oszukanych przez @ mnie tez w konia zrobiła i boli jak cholera :baffled:

edit:
slyp: ja to tak widzę, w ciemnych ci super, ale do blondu cięzko dojść wiec zrób blond taki jak ci sie marzy i zobaczymy jak ci będzie , a jaki chcesz, taki platyn , piaskowy czy jakie tam jeszcze ?
 
Ostatnia edycja:
paluszek: a gdzie do fryzjera chodzisz że ci takie cuda co chwila modzi? ja byłam teraz w Jacques Andre w galerii bałtyckiej. stwierdziłam że jak latami chodze do fryzjera co pół roku to moge raz sobie pozwolić na odrobinę luksusu;) I fakt że mi ładnie przeszła z czarnych w małożółte;) Z tym że zostawiłam tam majątek zupełny i teraz nie wiem gdzie dalej żeby trochę taniej jednak;P ps. ty wiesz że jeszcze z ciocią sleepy się trzeba spotkać, nie?;)

lam: Ja niczego nie robiłam z włosami przez całą ciążę i jeszcze z 2 miesiące przed. akurat jak miałam farbować to bach i II na teście;) i tak z 15 cm od dołu mi zostało starych włosów z milionem farb a reszta to odrosty.. a co do odcienia.. Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://thats-all-folks.com/wp-content/uploads/2012/08/Giuliana-and-Bill-Rancic-Baby.png mniej więcej. albo Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.stylomierz.pl/obrazki/styles/201106/na-co-dzien-celebrities-13f73c45b83a756/b_kasia_tusk_95551.jpg . generalnie tak końcówki bym chciała rozjaśnić ale nie wiem kto i jak mi to zrobi;P
co ty tam z jabłkami robisz? ty wiesz że ja ci jeszcze tego mazurka nie darowałam i jeżeli to jest szarlotka, to nie wyobrażam sobie żebyś mi nie wysłała...:dry:

eve: hehe, będzie tylko gorzej powiem ci;P :* ale na pocieszenie... ja już np. prawie nie pamiętam jak to było nie móc się przewrócić w nocy i sikać regularnie co 20 minut;) a jakub to baaardzo ładne imię! co prawda kojarzy mi się umiarkowanie, ale samo w sobie piękne:)

necia: co z mamą bo ja się pogubiłam i juz nie wiem czy jest po czy przed?

kwiat: widziałaś na staraczkach?! Sun w ciąży!! NAsza czołowa niedowiara:) Teraz to juz na pewno zajdziesz za chwilę!!:) &&&&&


ps. widziałyście Uwaga! na tvn? jak bym skur***na dorwała w swoje ręce to by mi się chyba moja łagodna natura ukryła na chwilę.. serio boję się w jakim świecie będzie wychowywać się w filip.
 
Ostatnia edycja:
Sleepy no więc ja też chodziłam do Galerii Bałtyckiej do J.A i to nie raz ostatnio właśnie na ściągnięcie koloru, nawet nie chcę pamiętać ile kasy na to poszło........a zeszły może ze 3 odcienie, to było jeszcze przed ciążą. Teraz w ogóle fryzjer coś jęczał, że za ciemne... ostatecznie lekko o ton rozjaśnił i troszkę pasemek położył a mi nie o to chodziło - chciałam jasne...więc kupiłam rozjaśniacz sama syoss za 18 zł i położyłam sobie go sama:szok: bez niczyjej pomocy, jak po 25 min zerknełam w lustro myślałam, że się przekręcę...jaskrawo żółty kolor z przebłyskami jeszcze bardziej jaskrawego pomarańczowego:-) przypuszczam ze w nocy byłoby mnie widać z kilku km:-D po pierwszym szoku w sumie się z tego śmiałam, wysłałam męża po nową farbę bardzo bardzo jasny blond lodowy, żeby trochę złamać kolor i o dziwo włosy mi nie wypadły :-Da kolor nie licząc jakiś drobnych mankamentów był naprawdę całkiem znośny, po dwóch tygodniach połozyłam jeszcze raz ten sam blond i było jeszcze lepiej, ostatnio robiłąm sobie odrosty i potem kolor tym razem jakiś tam super jasny piaskowy i wyszło jeszcze lepiej więc na razie do fryzjera się nie wybieram zamiast kilkuset zł wydaję ok 40-50zł
Kolory które wrzuciłaś b. ładne, ale może być ciężko osiągnąć taki efekt na rozjaśnianych z ciemnych, najlepiej takie kolory wychodzą naturalnym blondynkom
Co do spotkania - jestem zaaaaaaaa:-)
 
no i doopa nie mam siły czytać od początku mam nadzieję że wybaczycie <prosinakolanach> ciągle biegam coś robię bo Gosiakiem i mamą się zając trzeba a do tego milion innych rzeczy, brat pomaga jak może na szczęście skończyłam piasnie tej durnej magisterki. A żeby było śmieszniej to ząbkuję tak dobrze widzicie zamiast dziecka ząbkuję ja i pieruńsko boli.

Lamia, sleep: mama jest już po ale wstaje do łazienki tylk na siku i czasem do kuchni po kanapkę. Siedzieć nie może, podnieść wolno jej max szklankę z herbatą, za jakieś dwa tygodnie będzie mogła podnieść do 1 kilograma i to przez długi czas nic więcej, dziś miała kontrol to nienajgorzej jest ale do w miarę normalnego funkcjonowania jeszcze z 6 tygodni.

paluszek ty hardcor jesteś jeśli chodzi o włoski :) ale wyglądasz pięknie w takich

lam rzuć się jabłkami

sleep jak znajdziesz takiego co ci tak zrobi to ja też chcę :cool2:

heh sun pisała do mnie że jeszcze nie dociera do niej ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
slyp: babo to nie do mnie z mazurkiem :-), a tak szarlotke piekłam ale w niedziele pyszna wyszła, zjedlismy ją na gorąco z lodami i czekoladą, mnamn mnaima :-p. OOO ten pirwszy mi się bardzo podoba kolor, ja też chce jasny bo kiedyś dawno temu coś próbowałam ale nie wyszło .A jabłka robie o tak zeby na zime w słoiki i na szarlotkę było gotowe, ewentualnie do naleśników sie nada .

mneciuszka:
no to mama się namęczy , ale ma taką fajną córcie jak ty która jej pomaga to napewno bedzie szybciej dochodziła do siebie, a jak Gosia się usmiechnie do niej to juz mama pewnie od razu na nogi stanie ;-).
A co do jabłek to mam ich dość, w nocy m isie chyba przyśnią, ze złości parę wywaliłam bo już mnie skręcało jak do ręki i obirałam.
a co z Sun bo ja nie wiem ??????

paluszek: ja tez chce zobaczyc twoje zmiany fryzur !!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry