reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Mig nie mierzyłam sobie ciśnienia... ale póki co boli już bardzo mało więc można wytrzymać... zresztą nie chcę się faszerować teraz lekami... A ty czemu się nie wypakowujesz???? my tu czekamy !!!!;-)
 
reklama
Cudowny mamusiowy całus w pępek i Złoooo dalej śpi. Pochwalę Wam się co wylicytowałam dla małej. Jak za to zapłace to chyba z kredytem skończę ;-)
zestaw grzechotek (2572615232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Pajacyk Carter's r. 68/74 + drugi GRATIS (2599878569) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
śliczna tunika-sukienka 6-9m, r.74 (2617897374) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
śpiochy, rampers z dł.ręk., r 74 - 9 m DECOY (2617897579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PIŻAMKA RAMPERS DLA DZIEWCZYNKI 80CM. (2616845078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
MAMAS & PAPAS * BAWEŁNIANY RAMPERS * 6-9 (2613421773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Bluza welurowa (2628645225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
RAJSTOPKI zestaw 3 szt 74/80 białe EKO GEORGE (2631031219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
SWETEREK DLA MODNISI R80 H&M H&M H&M (2637866377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Bluza Marks&Spencer + sweterek r.74-80 (2637371036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
JESIEN/ZIMA SPODNIE R74/80 (2638694499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
CHEROKEE * 80 * Cieplutki * IDEALNY * BCM (2638221893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Bluza polarowa w paseczki (2632377291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie musicie oglądać ja tylko poczułam nieodpartą potrzebę obchwalenia się.
Miq rudzizno ma, na priv wysyłam Ci mój nr kontaktowy jeśli będziesz miała ochotę i potrzebę to pisz śmiało :-)
 
hyhyhy Necia, jakoś tak pooleciałaaam, tylko nie pomyślałam, ze za to trzeba zapłacić ;-)
Najbardziej mi na rampersach zależało bo mi Łucja najlepiej śpi z gołymi girkami

Sun,zmierz ciśnienie może to przez to. Mnie też łeb nawalał na spadki. No chyba, ze miałam migrene, to wtedy apap, ciemnica w pokoju i wiatrówka na każdego kto przekroczył próg pokoju i gębę do mnie otworzył.
No i jeszcze 3 aukcje się licytują
 
Mamusie mam do Was pytanie... ;-)

Jak nadal pracuję i myślę, że ze 2 m-c jeszcze będę pracowała no chyba, że lekarza zadecyduję inaczej.... Ale jak np. jutro obudzę się z gorączką to wiadomo, że nie pójdę do pracy i tu teraz jest moje pytanie.... do jakiego lekarza mam się udać???? i który na czas przeziębienia da mi L4???
 
Sun zarówno lekarz pierwszego kontaktu da Ci takie zwolnienie jak i ginekolog - nie ma znaczenia. Pamiętaj, że z racji ciąży masz 100% płatne nawet jeżeli to przeziębienie, chyba, że nie chcesz żeby jeszcze w pracy wiedzieli to wtedy z racji choroby możesz dostać zwykłe L4
 
Siemaneczko :-)

Miq Twoje dziecię jest uparte.. będziesz miała przewalone :-D widzę, że Fasolcia dała Ci swój nr.. jak możesz to napisz jej co z Tobą się dzieje! Bo Ael już tu nie ma więc dałaby nam znać z mega opóźnieniem podejrzewam :confused2: a my tu czekamy! Nie wiem czy doczytałaś wcześniej bo pisałam ale ja tu szykuję dla Lilianki paczuszkę więc napisz mi na priv swój adres!!

Fasolka omg! :szok: no to zaszalałaś :-D ale rzeczy super! Ja będę musiała mojemu sprawić ciuchy na 6-12 i już widzę to szaleństwo :-D

Necia cieszę się, że z małżowiną już ok :-) jak tam moja królewna?

Atan 100 lat dla Amelki :*

Żoneczko Konrad rośnie w oczach :-D dobrze, że już u Was ok :*

Sun jak wchodzę na bb i widzę tu Ciebie to gęba mi się śmieje.. Matulu ale się cieszę, że Wam się udało!! :-) :* super, że szef tak zareagował.. a nie każdy jest do tego zdolny więc tylko się cieszyć :tak: co do Twojego pyt to idziesz do normalnego lekarza i mówisz że jesteś w ciąży ale z reguły popełniają błędy więc lekarstwa jakie Ci zalecają konsultuj z ginem (ja tak robiłam) i najlepiej unikaj antybiotyków.. a L4 wypiszę Ci zwykły lekarz 100% ale musisz mieć zaświadczenie o ciąży.. co do bólu głowy to można w ciąży paracetamol i apap, maleństwu nic nie będzie jak od czasu do czasu weźmiesz :-)

a mój Michaś ma mega katar że momentami oddychać nie może :-( moja małżowina go zaraził :wściekła/y: ale biedaczek się męczy a ja non stop mu czyszcze nosek eh.. swoją drogą jestem zachwycona fridą! Jest genialna w takich sytuacjach :tak: dzisiaj z młodym idziemy do lekarza a czwartkowe szczepienie stoi pod znakiem zapytania..
 
reklama
ja mam fridę ale jeszcze nie używałam a dostaliśmy też jakiś aspirator na baterie w gratisie do czegoś tam (w sklepie kosztuje ok 90 zł )

natuś Gosia zasnęła nareszcie ale ile się ustękała to o mamo. Ciekawa jestem co mi pani doktor powie. powinna być w ciągu godziny.

ja potem lecę do textila Gosia dostała parę złotych to jej jakieś śpiochy kupię czy co:-)
 
Do góry