reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Ależ jestem wściekła... a to wszytko przez głupi demotywator na temat aborcji.... bo cytuję "Ogarnijcie się, dopóki coś nie wyjdzie z brzucha inie zacznie drzeć japy albo srać pod siebie, to ciężko tu mówić o człowieku"
Nie ku^wa.... w brzuchach nosiłyśmy dziwne twory.... idąc tym tropem co mają powiedzieć mamy wcześniaków? Skoro to DZIECKO miało być jeszcze w brzuchu to nie jest człowiekiem?

Ależ zepsułam sobie humor...


Kasia
super te zdjęcia! Kurcze... chyba w końcu sama się w końcu na ten basen wybiorę! Mały KOCHA wode! Kąpiele u nas trwają po pół godziny a i tak jak go wyciągam to krzyczy ze jeszcze chce w niej siedzieć...
A malutka to normalnie mało klon mamusi! :*


Necia zapraszam cię na sałatkę! Ja często robię ją! Serio spróbuj! Pyszna jest! Mój mąż też się nią zajada! :tak: Tylko paluszki trzeba kupić takie w opakowaniu nie te w zalewie bo te z zalewy są ohydne...


Lily jest na prawdę pyszna i oryginalna :tak: Ja często robie ją na jakieś imprezy i każdy się nią zajada :-) Niepozorna smaczna i tania!
Ja jeszcze robię taką Gyros.
Kurczaka zmażę na patelni w przyprawie gyrosowej. Do salaterki daje: kapustę pekińską, fasolę z puszki, kukurydze, paprykę, ogórka surowego (może być kiszony ale wtedy mniej go żeby nie zdominował smaku) i zalewam to sosem (pół na pół majonez i jogurt naturalny, czosnek i koperek) Też pyszna!



Magdalena a no idzie... nie wiem skąd u niego to się wzięło... ja po prostu nie reaguję na te jego akcję... owszem jak płacze to przytulę go ale nie dam tego co chce... mam nadzieję ze mu to przejdzie...



Aga
no nie do końca... dzieci i 2 letnie lubią posiedzieć w wózku jak się mu nogi zmęczął na długim spacerze... no ale postanowiłam ze faktycznie kupie na razie tą jedynkę a co będzie potem będę myśleć później jak już będzie maleństwo :tak:
Już niedługo... mnie męczyły mdłości do około 15 tygodnia... ale jakoś w drugim trymestrze zaczęły lekko słabnąć.
No i kciuki zaciskam za jutro!!!!! Czekamy na fotki!



Miq
piękne zdjęcia! Ja uwielbiałam małego nosić na tej poduszce z kompletu :tak:
A co do kasy oj... wiem co czujesz, bo u nas też ciągle braki... w listopadzie mój nareszcie zaczyna prace na normalnej umowie i stawce to na reszcie się obijemy...
Piękna ta twoja córeczka! :*
Co do teściowej to współczuję ci... ale mam nadzieję ze jej przejdzie... zresztą tobie też i za pare miesięcy sama będziesz chciała małą oddać choć na pół godziny żeby odsapnąć... na początku jest tylko taka więź ze pół godziny bez maleństwa to już wieczność... ale na razie trzymam kciuki zeby do niej dotarło ze sama chcesz się malutką nacieszyć i nie potrzebna jest jej ingerencja :*



Kwiatuszku oj teraz taka pogoda ze każdego deprecha łapie...
 
Hej dziewczonki ;-)

Dziękuje Wam za wszystkie przepisy :) jak to dobrze, że mam się gdzie zwrócić gdzie można zdobyć fajne i sprawdzone przede wszystkim receptury:) raz zrobiłam sałatkę z jakiejś gazety, to była tk niedobra, że musiałam ją potem wyrzucić :-( teraz muszę się tylko zdecydować na którąś :tak:


Fifka, mówiłaś że dodawałaś przedwczaraj zdjęcia :blink: a ja w Twoim suwaczku żadnych nowych nie widzę :szok: albo już coś mi się pokiełbasiło :dry:

Miq śliczna ta Twoja księżniczka :tak: taka maleńka, niewinna i bezbronna :) ciesz się tym bo już za parę miesięcy będzie duża, brojąca i nie będzie bezbronna bo będą zęby ;-) piękny jest ten pierwszy okres noworodkowy :) I współczuję akcji z teściową...niestety większość z nich tak ma :/

Neciuszka
jaka Twoja laleczka już duuuża!! :-) i jak sobie już sama ładnie radzi z flaszeczką :tak: dzielna :tak: w ogóle ma pięne wielkie oczy i bardzo sympatyczny wyraz twarzy, w ogóle nie potrafię sobie wyobrazić jej płaczącej:cool2:

Aga 27
imprezkę robimy 3 listopada :) także już niedługo :tak: i trochę zaczynam mieć stresa bo będzie 16 osób :szok:

W ogóle dziewczyny, jak tak patrzę na Wasze dzieciaczki to aż wierzyć mi się nie chce, że one kiedykolwiek płaczą :szok: A tutaj co trochę słyszę, że ciężko, że marudzą, że zły dzień :cool2: Co te mamuśki wymyślają, jak na pierwszy rzut oka widać, że te dzieciaczki to aniołki :tak::-)
 
hej dziewczyny
a gdzie to teściowa mojej Adusi ??? slyeep właź na forum !!!!!!!!!!!!!!!

neciuszka: kusisz takimi ciastkami że musiałam sliniaczek od Ady pozyczyć
atan: no fajna ta spacerówka, aciekawe jaką ma wagę,bo ja na pryszłe lato chyba tez wymienie wózek, bo jednak z tym moim jest cięzko, ale jeszce zimę przechodzę
fifka: widzisz jak pieknie ci synek rośnie, i masz rację to cudowne patrzeć jak taki mały noworodek staje sie małym czlowiekiem , jak tam twoj @ jest czy nie ma ?
lily: myslałam co by ci tu za przepis napisać, ale musze powiedziec ze ostatnio to mam 2 lewe rece do gotowania prawie nic mi nie wychodzi. A od dawna twoaj mała pije krowie mleko? i czy pytałas pediatre czy mozna podawać czy sama zdecydowalaś ?
Jaka |Julia juz dojrzała panienka, ale wyrosla :-) bojciu ten czas tak leci że aż mi szkoda ze te naze dieciaki tak sybko rosną :sorry2:
claudusia: śliczne zdjęcie takie artystycne i ieknie wyglądasz
miq: jaka lilianka sliczna, a smoczek to przy jej buźce ogromny :-)
 
Ostatnia edycja:
Lily te w suwaczku ostatnie jest nowe :-) Ale dzisiaj postaram się zrobić jakieś fajne fotki to specjalnie dla ciebie wstawię :-D
Noooo aniołeczki.... jak śpią :-p Ale nie mogę narzekać... mały jak nie ma skoku rozwojowego albo jakiś złych dni to jest grzeczny. Coraz lepiej mu idzie zajmowanie się samym sobą dzięki temu ja mam czas zeby odsapnąć chociażby oglądając TV!

Ja czekam na zdjęcia z urodzinek!! :*


Lam przyszedł.... leje się ze mnie jak z wodospadu już 3 dzień.... Tak więc zaczynam już 4 cykl starań :-p Jak mała Ada?



Sleeeepy!!!!!!!!
Co tam jak tam u ciebie???


Ja dzisiaj rano zaliczyłam urzędy :tak: szybko poszło bo będę składać o stypendium w szkole :-) Dużo nie dają... ale zawsze to pare złotych mniej płacić za szkołę.
 
fifka: a jakoś żyjemy. Fifulec już wydobrzał, był szczepiony. rośnie maluch aż miło:)
Jakoś ostatnio zaglądam na forum i czytam całą stronę. Także wybaczcie..
 
Lamiv ja pierwszy raz podałam mleko krowie ok 7-8 miesiąca, chyba bardziej 7... ale ręki sobie uciąć nie dam ;-) nie kontaktowałam tego z pediatrą, sama zadecydowałam :blink: ja z siostrą zaczęłyśmy pić mleko krowie jak miałyśmy 2-3 miesiące i żyjemy całkiem dobrze także ja i tak zrobiłam to późno w porównaniu do mojej rodziny. W ogóle jestem z rodziny pijącej bardzo dużo mleka. Znając podejście mojej pediatry do żywienia podejrzewam, że nie miałaby nic przeciwko ;-)

Fifka a no teraz już widzę :-) Konradek to będzie ciacho :tak: śliczną ma twarz i te oczy :-) no i czekam na resztę zdjęć!! :happy2: Daj znać kiedy wstawisz :) A z tymi urzędami rzeczywiście Ci szybko poszło :D chyba musiałaś być tam o świcie ;-)
Moja Jula też od dłuższego czasu grzeczna :) jest taka kochana że czasem bym ją zjadła :-p Mówi już dobrze mama i tata, nie, daj, tu - jak chce pokazać gdzie jest np kotek, no i jest strasznym misiem tulisiem, jak się bawi to co trochę musi podejść do mnie, zawiesić mi się na szyi i się wtulić mówiąc mama mama, i tak z 30 sekund i idzie się dalej bawić, i tak co trochę to samo ;-):sorry2:

sleepy
a gdzie zdjęcia Filipka? :D jak tam drewniane wizytówki? :-) pomagają w interesie? :happy2:
 
lilly: są w albumie u mnie przecież:) wizytówki też z resztą;) a czy pomagają no nie bardzo muszę przyznać;P Ale i tak je kocham i nie zamieniłabym na żadne inne;)
 
reklama
Do góry