reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Hej Madziu :*


Ja wczoraj na grobach byłam a dzisiaj u mamy sobie siedziałam bo mój pracował :-) Zaraz mojego do łóżka zaciągnę i sobie coś pooglądamy :-D
 
No ba! A jak tego nie zlajkować! Nawet nie wiesz jak się cieszę!! :*


Ja teraz spadam do męża bo obiecałam ze z nim posiedzę :* Później pogadamy!!! :-D
 
dostaniemy 10.11 od kolezanki 0-18kg a w ten maly w zimowych ciuchach ledwo sie miesci..
 
Hej dziewczyny :)

Wy już pewnie dawno śpicie :D
Ja dzisiaj nie byłam na grobach, bo cały dzień lało i wiało więc mąż sam pojechał, a my z Julą się leniłyśmy w domku ;)

No i ogólnie u nas szał przygotowań do imprezki sobotniej :tak: już mam stresa, bo takiej dużej imprezy jeszcze u siebie nie robiliśmy...

A jutro moja Niuńka kończy rok :szok: będę pewnie płakać :-p
 
Hejo wieczornie
Lili gratulacje i sto lat zdrowka spelnienia marzen dla julki :-)
A nie wszyscy spia moja dzis popoludniowa drzemke o 19 zrobila wiec poszla dopiero teraz spac..p.s przyznaje sie tez nie bylismy na grobach bo lalo ze hej a w chuscie nie usmiechalo mi sie jechac..w taka pogode ..

Dobranoc
 
dzień dobry :)

Lilly dla Juleńki wszystkiego naj najlepszego :) buziaczek od cioteczki

Fifka też nie byłam małż pojechał sam z mamą i babcią to im dolało jak nie wiem na cmentarzu

wstawać śpioszki :) dzisiaj moi rodzice do nas przyjeżdżają jedziemy o 9 z Gosią ich z dworca odebrać i pojadą późnym popołudniem ależ się cieszę a jeszcze dodatkowo moja mama w poniedziałek przyjedzie na kilka dni :-D
 
reklama
Do góry