reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystrój wnętrza - meble z prawdziwego drewna?

teresaw

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2012
Postów
92
Czy posiadacie w swoich domach meble z prawdziwego drewna?>
Ja obecnie jestem na etapie zmiany wystroju wnętrz i szukam nowego stołu do jadalni. Bardzo spodobały mi się te komplety: Stoły i krzesła - Zestawy stoły z krzesłami do jadalni - SalonMeblowy.net.pl. i zastanawiam sie czy nie zamówić takiego stołu rozkładanego z sześcioma krzesłami. Bardzo zależy mi na wytrzymałości i jakości - mam dużą rodzinę i przy stole spędzamy znaczną część dnia.
Jak myślicie, czy warto zainwestować?
 
reklama
My mamy chyba taki jak Z16, tylko ciemny. Niestety politura łatwo sie rysuje i jest juz mocno zniszczona - trzeba było sprawdzić, czy widelec wbije sie w blat prawda ;) Rozkłada się do prawie 3 m. Jadamy przy nim posiłki i nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale ponieważ stoi w kuchni to właściwie słuzy tylko do posiłków, i to nie zawsze bo dzieci lubią siedzieć przy niższym, na swoich małych krzesełkach. Ale te na zdjęciach bardzo fajne :)
 
Ostatnia edycja:
Ja na początek chciałabym mieć jadalnię, potem bym się zastanawiała jak ją urządzić ;)
 
A ja sobie wypatrzyłam taką nowoczesną kuchnie i taka w czerni mi się właśnie marzy DHD: projektowanie i aranżacja wnętrz marzeń- dreamhousedesign.pl[1]/40/
Myślę żeby u nich zamówić projekt bo moja kuchnia niby duża ale niewymiarowa bo mam prawie na każdej ścianie coś - okno, wejście i drzwi do spiżarki i powiem szczerze że obecny układ mam bardzo niefunkcjonalny no i chciałabym cos w tym stylu co na fotce ( obecnie mam stare beżowo- niebieskie mebelki)
 
Tak, mam komody z drewna. Polecam taką inwestycję, ponieważ nie dość, że meble są eleganckie to na pewno trwalsze i solidniejsze, niż z płyty :)
 
reklama
Do góry