reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka u niemowlaka

Ada2222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2021
Postów
193
Synek od poniedziałku dostał wysypki najpierw na policzkach. Byłam przekonana że znowu trądzik. Z policzków ładnie zeszło ale teraz ma na brzuszku, rączkach i wyżej brzuszka. Sama już nie wiem co to może być. Synek ma skończone 3 msc. Mleko cały czas to samo, nic więcej nie j, jedynie troszkę wody czasami. Bardzo się martwię a nie chce dziecka pchać do lekarza gdzie same choroby są. Na dzieci zdrowe nie ma szans dostania się. Czy może wy wiecie co to jest ?? W załączniku zdjęcia jak to wygląda.
 

Załączniki

  • IMG_20221110_071514.jpg
    IMG_20221110_071514.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 129
  • IMG_20221110_071458.jpg
    IMG_20221110_071458.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 27
reklama
To mi trochę na alergię wygląda. Pomyśl czy nie zmieniłaś proszku lub jakiś kosmetyków (nawet swoich).
Może też być nietolerancja mleka - u mojego młodego objawy skórne wystąpiły jakoś po 2 m.ż.
 
Dla mnie to alergia. Piszesz, że mleko cały czas to samo. Tzn od kiedy? U nas pierwszy raz alergia wyszła po miesiącu stosowania, i to w lekkim stopniu, dopiero z czasem robila się zaawansowana.
Jakie to mleko? Skoro nie chcesz iść do lekarza, kup bebilon pepti i wyprobuj przez 2 tyg
 
To mi trochę na alergię wygląda. Pomyśl czy nie zmieniłaś proszku lub jakiś kosmetyków (nawet swoich).
Może też być nietolerancja mleka - u mojego młodego objawy skórne wystąpiły jakoś po 2 m.ż.
No właśnie mąż przez pomyłkę kupił nie ten płyn do kąpieli co zawsze. Tzn z tej samej firmy ale inny i to by się pokrywało z tym kiedy wysypka się pokazała.
 
Dla mnie to alergia. Piszesz, że mleko cały czas to samo. Tzn od kiedy? U nas pierwszy raz alergia wyszła po miesiącu stosowania, i to w lekkim stopniu, dopiero z czasem robila się zaawansowana.
Jakie to mleko? Skoro nie chcesz iść do lekarza, kup bebilon pepti i wyprobuj przez 2 tyg
Od 1 m.ż Bebilon Comfort cały czas było wszystko ok
 
Zapomniałam jeszcze dodać że oprócz tej wysypki nic innego się nie dzieje. Kupki robi bez problemu, brzuszek nie boli, drapać tego też nie drapie, pogodny uśmiechnięty jak zawsze
 
reklama
Do góry