reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka

33latka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Maj 2020
Postów
355
Witajcie. Jestem mamą 2 i pół rocznej dziewczynki.
Od 4 dni ma takie bąbelki na skórze na udach i na przedramionach. Po 5-6 szt. Nie ma goraczki, nie drapie tego. Nie zmieniłam proszku ani nic nowego nie jadła. Lekarze wiadomo jak teraz działają... Mamy szczeniaka ale jest z nami juz 2 miesiące i nie ma kontaktu np z udami małej...zalaczam zdjęcia. Może któraś mama da jakąś wskazówkę od czego to może być?
20201023_070304.jpeg
20201023_070327.jpeg
20201023_070755.jpeg
20201023_070806.jpeg
 
reklama
Wygląda to trochę na ospę, ale lekarzem nie jestem. To może być wszystko tak naprawdę. Skonsultuj to z lekarzem.
 
Ospa raczej nie bo mała ma kontakt tylko z domownikami a nikt ospy nie przechodził ostatnio ani w okresie nawet lat.
Pluskiew raczej nie mamy bo mamy wyremontowany dom i jestesmy tu od początku września...
 
Do góry