reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzmożona lepkość nasienia

Ola@91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Luty 2022
Postów
27
Cześć Dziewczyny!

Razem z mężem przeszliśmy długą drogę w celu poprawy jakości nasienia. Od braku jakichkolwiek plemników (pierwsze badanie luty 2021 - jedynie kilka nieruchomych) - dietetyk, schudnięcie 20 kg, siłownia, odstawienie używek, suple - dziś świętujemy prawidłowy wynik - ilość i jakość plemników pozwala na zapłodnienie drogą naturalną :) jedyne odchylenie to wzmożona lepkość ejakulatu ++. Lekarz mówi, że szkoda kasy na inseminację, żeby pił dużo wody + leki wyksztuśne i próbować normalnie bo trzeba ok 1000 zł wybulić i mówi że on by w to nie szedł bo to powinno pomóc. Czy macie jakieś sposoby które pomogły na rozrzadzenie nasienia?? Miłego dnia
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Razem z mężem przeszliśmy długą drogę w celu poprawy jakości nasienia. Od braku jakichkolwiek plemników (pierwsze badanie luty 2021 - jedynie kilka nieruchomych) - dietetyk, schudnięcie 20 kg, siłownia, odstawienie używek, suple - dziś świętujemy prawidłowy wynik - ilość i jakość plemników pozwala na zapłodnienie drogą naturalną :) jedyne odchylenie to wzmożona lepkość ejakulatu ++. Lekarz mówi, że szkoda kasy na inseminację, żeby pił dużo wody + leki wyksztuśne i próbować normalnie bo trzeba ok 1000 zł wybulić i mówi że on by w to nie szedł bo to powinno pomóc. Czy macie jakieś sposoby które pomogły na rozrzadzenie nasienia?? Miłego dnia
Myślę, że lekarz dobrze Wam doradził - więcej wody pić.
 
Dużo wody, acc optima, mój też pije syropy wykrztuśne (rozrzedzają wydzieliny), więc wszystko co Ci lekarz powiedział :)
 
Cześć Dziewczyny!

Razem z mężem przeszliśmy długą drogę w celu poprawy jakości nasienia. Od braku jakichkolwiek plemników (pierwsze badanie luty 2021 - jedynie kilka nieruchomych) - dietetyk, schudnięcie 20 kg, siłownia, odstawienie używek, suple - dziś świętujemy prawidłowy wynik - ilość i jakość plemników pozwala na zapłodnienie drogą naturalną :) jedyne odchylenie to wzmożona lepkość ejakulatu ++. Lekarz mówi, że szkoda kasy na inseminację, żeby pił dużo wody + leki wyksztuśne i próbować normalnie bo trzeba ok 1000 zł wybulić i mówi że on by w to nie szedł bo to powinno pomóc. Czy macie jakieś sposoby które pomogły na rozrzadzenie nasienia?? Miłego dnia
Mój brał witaminę d3 i fertilman zalecony przez ginekologa nie wiem czy pomogło.. Ape jestem w ciąży... A wyniki nasienia miał słabe 😔
 
reklama
Do góry