reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

marmis
mi zawsze wmawiali ze Michalina taka chuda...kazde dziecko ma swoje uwarunkowania i już..teraz juz sie jej przytyło:)

dziekuje za pocieszenie,naprawde.Ile ja juz sie nachodzilam po lekarzach,ile sie narobilismy przeswietlen kosci i kregoslupa,ehh
Niby za maly i juz.A tak naprawde katar to mial raz w zyciu jak mial 5misiecy.Moja mam tez mowi ze poprostu jest taki i juz;-),dziekuje:-).
 
reklama

Załączniki

  • mi 055.jpg
    mi 055.jpg
    57,7 KB · Wyświetleń: 31
Marmis,to chłopaki podobni gabarytwo. Misiek miał milion badań,biopsję jelita,wszystko w porządku.Wyniki ma dobre,za bardzo nie choruje,biega i gada za 10.Potrafi 3 dni jedzenia nie tknąć.Jakbyś się chciała pomartwić razem to napisz na gg;-)
 
Kacperek wazy kolo 13 kg. i ma 97 cm. Nalezy do dzieci dlugich i szczuplych jak powiedziala pani doktor chociaz ja wolalabym zeby wazyl troche wiecej bo mu wszytkie spodnie z tylka spadaja.
 
Witam Was serdecznie - pierwszy raz na forum. Jestem mamą Wikusi i dzisiaj bylismy na bilansie 2-latka waga-14 kg, i 95 cm. wzrostu, rozmiar bucika 24. Do malutkich nie należy...:-)
 
reklama
Do góry