reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
Moja córeczka w październiku skończyła 3 latka.Jest zdrową wesołą dziewczynką.Ja jednak martwię się o jej wagę.Waży zaledwie 13 kg.Je jak myszka i stąd ta waga.Wiem że nie ma książkowych dzieci,jednak myślę że to za mało i zamartwiam się coraz bardziej.Nie ma sposobu na mojego niejadka.Ile waża Wasze trzyletnie pociechy?I co mam zrobić aby moja Oliwia chętnie zaczęła sięgać po jedzenie?

img01744zi.jpg
 
Mój synek w styczniu skończy 4 lata i waży 15 kg. Waga utrzymuje się od prawie roku myślę, że nie masz powodu do zmartwień. Są dzieci mocniejszej budowy i ważą więcej, nasze są po proastu noramlne. Mnie żaden lekarz nie powiedział, że dziecko waży za mało. Ważne, że jest zdrowa, mój jest ruchliwy, nwet je w ruchu, wię nic dziwnego, że nie tyje. Może Twoj córcie też jest taka żywa? Pozdrawiam.
 
moja Jessi wnet bedzie maial dwa latka, wczoraj ja wazylam i wazy 11 kg, a starsza wnet bedzie maila 5 lat a wazy zaledwie 3 kg wiecej.w sumie wazne zdrowie ;))ja cayl czas slysze od tesciowej ze glodze dzieci bo takie male chudzinki ::) jej ulubina wnuczka czyli coreczka jej corki jest pol roku mlodsza od moeje natali i wazy 25 kg(izawsze mi daje ta mala za przyklad) czasem to wina rodzicow bo siostra mojego meza to nawet swojej malej potrafila dac klapsa za to ze mala nie chce jesci i sila buzke otwierac :mad: efekt tego taki ze moja natali nawet nie chce sie z nia bawic bo mowi ze ona nie potrafi nawet biegac...u mnie sa dni kiedy dzieci jedza z checia i duzo a sa takie ze nie tkna niczego konkretnego przez caly dzien,i nie jestem w stanie nic zrobic bo sila nie zmuszam do jedzenia,po prostu czekam az zglodnieja...pozdrawiam ;)
 
Dzisiaj byliśmy na bilansie dwulatka - Alutek waży 13,5 kg i mieży 83 cm. (niezły z niej żaloczek ;))
 
witamy.
dziś bylismy na szczepieniu. przy okazji zważyliśmy się i zmierzyliśmy.
Oskar za tydzień kończy 17 msc i waży 11,720 i mierzy 78,5cm.
znów prawie wale nie urósł, zaczyna mnie to martwić, choć pediatra mówi, ze nie ma sie czym przejmować. my w końcu też nie należymy do wysokich :laugh:
żąbków jest już 10 i wychodzą dolne czwóreczki.
bucik 20,21
pozdrawiamy
 
reklama
Do góry