reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Krystian na 14,5 miesiąca mierzył 84cm i ważył 9900g wg pani z ośrodka, z tą wagą to nie wiem jak jest bo jak go stawiamy na elektronicznej bez ubrania to wychodzi nam 10300g, w ośrodku waga oscylowała między 9900 a 10500g małemu się nie podobało na tej wadze dla noworodków i strasznie skakał ::)
 
reklama
Oskar 23msc i 9 dni
12,800kg
85cm
ząbków 13, pozostałe trzy 3 coś nie chcą sie wykluć:)
bucik 22-23 czyli 13,5cm
pozdrawiamy
 
Olek w środe ma badanie (ważenie, mierzenie i szczepienie) wiec zobaczymy ile to moje złotko waży i mierzy ;)
Buciki nosi 21 juz ;D
 
malyma poltora roku, mierzony i wazony metoda chalupnicza ;D

waga - 11,300
wzrost - 87cm /po korekcie, wychodzilo 88, ale odjelam/

buciki kupujemy 25.

ubranka to juz zalezy od producenta.. ostatnio 104, ale zwykle 98, lub na dwa latka, jesli w irlandii, choc z takich mi ostatnio uparcie wyrasta.. ;D
 
Ada ma 15 miesięcy, 4 ząbki (+dwa już w drodze), waży 10,80 kg,
nie wiem jaka jest duża ale ciuszki kupuję na 92 cm  :)
 
reklama
Do góry