reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost, spadek i ponowny wzrost bety

reklama
Update już ostatni.

Dziękuję Wam wszystkim za trzymanie kciuków, wsparcie, rady. Jesteście niesamowite ❤️❤️❤️ Jestem właśnie w szpitalu, serduszko mojego skarba już nie bije. Czekam na poronienie. Raczej nie będę badać przyczyny, myślę że to była moja ostatnia ciąża, więcej nie dam rady już udźwignąć tego stresu (chodź mówiłam tak przy każdym poronieniu)

Jeszcze raz dziękuję, że byłyście ze mną ❤️
Żadne słowa nie ukoją bólu 😔 jestem tylko osobą z internetu, ale mam Cie mocno w sercu.

Pamiętaj proszę o sobie i swoim bólu, w razie potrzeby nie wahaj się prosić o pomoc i jej szukać. Nie musisz zostać z tym sama, a pomoc specjalisty nie jest czymś złym. Tak samo może być z Twoim Mężem/Partnerem, zadbajcie o siebie.

Mocno trzymam kciuki za Ciebie i Męża/Partnera.
 
Update już ostatni.

Dziękuję Wam wszystkim za trzymanie kciuków, wsparcie, rady. Jesteście niesamowite ❤️❤️❤️ Jestem właśnie w szpitalu, serduszko mojego skarba już nie bije. Czekam na poronienie. Raczej nie będę badać przyczyny, myślę że to była moja ostatnia ciąża, więcej nie dam rady już udźwignąć tego stresu (chodź mówiłam tak przy każdym poronieniu także kto wie)

Jeszcze raz dziękuję, że byłyście ze mną ❤️


Bardzo mi przykro, cały czas Wam po cichu kibicowałam i miałam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Tule mocno wirtualnie 🫂🫂🫂🫂
 
Update już ostatni.

Dziękuję Wam wszystkim za trzymanie kciuków, wsparcie, rady. Jesteście niesamowite ❤️❤️❤️ Jestem właśnie w szpitalu, serduszko mojego skarba już nie bije. Czekam na poronienie. Raczej nie będę badać przyczyny, myślę że to była moja ostatnia ciąża, więcej nie dam rady już udźwignąć tego stresu (chodź mówiłam tak przy każdym poronieniu także kto wie)

Jeszcze raz dziękuję, że byłyście ze mną ❤️
Ogrom miłości i uścisków dla Ciebie. Tak mi cholernie przykro, że sprawa tak się potoczyła 💔
 
Smutna wiadomość 😢 Jestem z Tobą i tule, chociaż wiem, że żadne słowa tu nie pomogą. Daj sobie czas na przeżycie tej straty ❤️
 
Update już ostatni.

Dziękuję Wam wszystkim za trzymanie kciuków, wsparcie, rady. Jesteście niesamowite ❤️❤️❤️ Jestem właśnie w szpitalu, serduszko mojego skarba już nie bije. Czekam na poronienie. Raczej nie będę badać przyczyny, myślę że to była moja ostatnia ciąża, więcej nie dam rady już udźwignąć tego stresu (chodź mówiłam tak przy każdym poronieniu także kto wie)

Jeszcze raz dziękuję, że byłyście ze mną ❤️
Strasznie mi przykro 😢 ściskam mocno 😔
 
reklama
reklama
Do góry