reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Wzrost, spadek i wzrost Beta HCG

Do艂膮czy艂(a)
24 Kwiecie艅 2020
Post贸w
8
Rozwi膮zania
0
Mam problem 馃槥 raz ju偶 poroni艂am, ale by艂a to baaaardzo wczesna ci膮偶a. Tym razem ka偶dy test pozytywny, ostatnia miesi膮czka 16.03 (poroni艂am pod koniec lutego), mam nudno艣ci, bior臋 lutein臋 i ostatnio pojawi艂o si臋 bardzo sk膮pe plamienie w kolorze kawy z mlekiem, dos艂ownie kilka kropelek. Nie mam 偶adnych boli brzucha itd. Zrobi艂am test Beta HCG, a wizyt臋 mam dopiero 29.04, i tak:

16.04 - 172.09

18.04 - 490.5

20.04 - 355.7

22.04 - 488.2

Czy kt贸ra艣 mo偶e mia艂a taki przypadek a ci膮偶a si臋 utrzyma艂a i wszystko by艂o w porz膮dku? Jestem troch臋 pod艂amana 馃槥 nie chcia艂abym znowu przechodzi膰 tego co ostatnio 馃槥

Co taka beta mo偶e oznacza膰? Wiem, 偶e to lekarz ma ostatnie s艂owo, ale to jeszcze tydzie艅.. a ja wariuje 馃槥

wieczorem mocniejsze br膮zowe plamienie przez chwil臋 by艂o po spacerze.

No i z ostatniej miesi膮czki wychodzi jako艣 5tc (jak by艂am u gina by艂o za wcze艣nie) a robi膮c test clearblue 偶e wska藕nikiem tygodnia 20.04 pokaza艂o 2-3 tydzie艅.. mo偶e jednak jest dopiero tak wcze艣nie te偶?

oczekiwanie jest najgorsze, dni si臋 strasznie d艂u偶膮, a ja zaczynam panikowa膰 bardzo,

prosze o odpowied藕 je艣li kt贸ra艣 mia艂a podobnie 馃槥

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
22 Stycze艅 2019
Post贸w
4 095
Rozwi膮zania
3
Przykro mi z powodu poronienia, ja 2 razy poronilam ,no ta beta nie ciekawie ,ja bym si臋 na najgorsze przygotowa艂a, cho膰 wiem 偶e r贸偶nie bywa ,u mnie w 3 ci膮偶y, tej szcz臋艣liwej, beta 250 po 48 h tylko 360 , potem jeszcze raz zrobi艂am w 6tc by艂o oko艂o 20 tysi臋cy, wi臋c czasem beta nie jest wyznacznikiem

wiola0904

Do艂膮czy艂(a)
11 Stycze艅 2020
Post贸w
2 071
Rozwi膮zania
0
czy badania by艂y wykonywane w tym samym laboratorium? U mnie niski przyrost beta hcg niestety zwiastowa艂 poronienie. Wykona艂abym jeszcze raz beta hcg dzisiaj, zeby sprawdzi膰 przyrost od ostatniego razu. I je艣li b臋dzie nieprawid艂owo najlepiej nie czekaj na wizyt臋 tylko pojedz na izb臋 przyj臋膰 niech zrobi膮 usg, 偶eby wykluczyc m.innymi ci膮偶臋 pozamaciczn膮,

s贸wka91

Do艂膮czy艂(a)
23 Lipiec 2019
Post贸w
2 502
Rozwi膮zania
0
Mam problem 馃槥 raz ju偶 poroni艂am, ale by艂a to baaaardzo wczesna ci膮偶a. Tym razem ka偶dy test pozytywny, ostatnia miesi膮czka 16.03 (poroni艂am pod koniec lutego), mam nudno艣ci, bior臋 lutein臋 i ostatnio pojawi艂o si臋 bardzo sk膮pe plamienie w kolorze kawy z mlekiem, dos艂ownie kilka kropelek. Nie mam 偶adnych boli brzucha itd. Zrobi艂am test Beta HCG, a wizyt臋 mam dopiero 29.04, i tak:

16.04 - 172.09

18.04 - 490.5

20.04 - 355.7

22.04 - 488.2

Czy kt贸ra艣 mo偶e mia艂a taki przypadek a ci膮偶a si臋 utrzyma艂a i wszystko by艂o w porz膮dku? Jestem troch臋 pod艂amana 馃槥 nie chcia艂abym znowu przechodzi膰 tego co ostatnio 馃槥

Co taka beta mo偶e oznacza膰? Wiem, 偶e to lekarz ma ostatnie s艂owo, ale to jeszcze tydzie艅.. a ja wariuje 馃槥

No i z ostatniej miesi膮czki wychodzi jako艣 5tc (jak by艂am u gina by艂o za wcze艣nie) a robi膮c test clearblue 偶e wska藕nikiem tygodnia 20.04 pokaza艂o 2-3 tydzie艅.. mo偶e jednak jest dopiero tak wcze艣nie te偶?

oczekiwanie jest najgorsze, dni si臋 strasznie d艂u偶膮, a ja zaczynam panikowa膰 bardzo,

Oczywi艣cie nie chce straszy膰, ale czasem skacz膮ca beta jest przy ci膮偶y pozamacicznej.. U mnie te偶 raz by艂a taka skacz膮ca, ale to "na szcz臋艣cie" by艂a ci膮偶a biochemiczna i kolejne oznaczenia ju偶 wskazywa艂y na spadaj膮cy poziom.. Nadzieja umiera ostatnia, ale przygotuj si臋 na najgorsze.. No i co 2-3 dni sprawdzaj ten poziom, 偶eby mie膰 obraz sytuacji u lekarza, bo przy takich warto艣ciach na usg i tak nic nie wida膰..Cho膰 偶ycz臋 z ca艂ego serca, 偶eby to by艂 jednak CUD !!!!

Do艂膮czy艂(a)
24 Kwiecie艅 2020
Post贸w
8
Rozwi膮zania
0
Tylko pierwszy wynik by艂 w innym laboratorium, tak my艣la艂am... Moja doktor kaza艂a mi zrobi膰 bet臋 jeszcze we wtorek, dzie艅 przed wizyt膮, jak by艂am na USG 15.04 to pokaza艂a miejsce gdzie my艣li, 偶e b臋dzie si臋 zadomowialo dzieci膮tko.. wi臋c pozamaciczna chyba odchodzi, ratuje si臋 jeszcze my艣l膮, gdzie艣 wyczyta艂am, 偶e przy ci膮偶y bli藕niaczej kiedy jedno obumiera tak skacze beta :(

s贸wka91

Do艂膮czy艂(a)
23 Lipiec 2019
Post贸w
2 502
Rozwi膮zania
0
Tylko pierwszy wynik by艂 w innym laboratorium, tak my艣la艂am... Moja doktor kaza艂a mi zrobi膰 bet臋 jeszcze we wtorek, dzie艅 przed wizyt膮, jak by艂am na USG 15.04 to pokaza艂a miejsce gdzie my艣li, 偶e b臋dzie si臋 zadomowialo dzieci膮tko.. wi臋c pozamaciczna chyba odchodzi, ratuje si臋 jeszcze my艣l膮, gdzie艣 wyczyta艂am, 偶e przy ci膮偶y bli藕niaczej kiedy jedno obumiera tak skacze beta :(
Oby to by艂o to!!! Dobrze, 偶e lekarka ju偶 co艣 widzia艂a na usg, mo偶e jednak ten cud tam ro艣nie!!!!!!!

Anna 1988

Do艂膮czy艂(a)
25 Grudzie艅 2019
Post贸w
223
Rozwi膮zania
0
Przykro mi ale chyba powinna艣 przygotowa膰 si臋 na najgorsze. Oczywi艣cie 偶ycz臋 Ci jak najlepiej ( sama jestem po przej艣ciach) i trzymam mocno kciuki. Ale szans臋 na pozytywne zako艅czenie s膮 marne.
Konsultowalas z lekarzem branie luteiny? Bo chyba sztucznie podtrzymujesz ci膮偶臋

Do艂膮czy艂(a)
24 Kwiecie艅 2020
Post贸w
8
Rozwi膮zania
0
Przykro mi ale chyba powinna艣 przygotowa膰 si臋 na najgorsze. Oczywi艣cie 偶ycz臋 Ci jak najlepiej ( sama jestem po przej艣ciach) i trzymam mocno kciuki. Ale szans臋 na pozytywne zako艅czenie s膮 marne.
Konsultowalas z lekarzem branie luteiny? Bo chyba sztucznie podtrzymujesz ci膮偶臋
Tak, to lekarz mi przepisa艂

reklama

Izabela52

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
24 Kwiecie艅 2020
Post贸w
27
Rozwi膮zania
0

16.04 - 172.09

18.04 - 490.5

20.04 - 355.7

22.04 - 488.2

Ja te偶 poronilam przy pierwszej ci膮偶y szybko. Beta mia艂am 54 po tyg 220 a po 2 dniach 200 ju偶. Teraz jestem w drugiej ci膮偶y najpierw lekarz podejrzewa艂 puste jajo p艂odowe kaza艂 przyj艣膰 za tydz wczoraj stwierdzi艂 偶e brak t臋tna w zarodku. Kaza艂 zrobi膰 bet臋 dzisiaj wynik 2630 w poniedzia艂ek powt贸rz臋. Ostatnia miesi膮czk臋 mia艂am 13 marca. Nie wiem ja bym na twoim bym poczeka艂a ale wolno beta ci przyrasta w pierwszej ci膮偶y niestety u mnie si臋 sko艅czy艂o poronieniem 馃檨馃檨馃檨

Izabela52

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
24 Kwiecie艅 2020
Post贸w
27
Rozwi膮zania
0
Ja te偶 poronilam przy pierwszej ci膮偶y szybko. Beta mia艂am 54 po tyg 220 a po 2 dniach 200 ju偶. Teraz jestem w drugiej ci膮偶y najpierw lekarz podejrzewa艂 puste jajo p艂odowe kaza艂 przyj艣膰 za tydz wczoraj stwierdzi艂 偶e brak t臋tna w zarodku. Kaza艂 zrobi膰 bet臋 dzisiaj wynik 2630 w poniedzia艂ek powt贸rz臋. Ostatnia miesi膮czk臋 mia艂am 13 marca. Nie wiem ja bym na twoim bym poczeka艂a ale wolno beta ci przyrasta w pierwszej ci膮偶y niestety u mnie si臋 sko艅czy艂o poronieniem 馃檨馃檨馃檨
Mi teraz wychodzi ze zaczelam 7 tydz a beta odpowiada 5-6tydz. U mnie te偶 nie jest dobrze 馃槗trzymaj si臋 cieplutko i nie poddawaj trzeba mie膰 nadziej臋. Ja si臋 staram z m臋偶em 1 dziecko a ty?

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Wzrost beta hcg i spadek progesteronu Potrzebuj臋 porady 8
E Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -w膮tek zbiorczy Zdrowie 1582
Mamalipcowa Obrz臋k p艂odu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka... Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 19
X Wzrost p艂odu Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 9
M S艂aby wzrost CRL. Potrzebuj臋 porady 7
Patrycja35 Beta 34383.66 po badaniu wzrost o 22% Potrzebuj臋 porady 12
L Wzrost MCV Potrzebuj臋 porady 4
I Wzrost beta hcg. Potrzebuj臋 porady 27
M Tempo wzrostu, wzrost roczniaka, czy to nie za ma艂o? Ile cm ma roczne dziecko Potrzebuj臋 porady 14
C Wzrost i waga Roczniaki i dwulatki 4
P Wzrost hcg Potrzebuj臋 porady 10
Junoa Zbyt szybki wzrost hcg? Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 6
M 6 tc beta hcg niski wzrost Potrzebuj臋 porady 5
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
A S艂aby wzrost beta HCG Potrzebuj臋 porady 8
E Niski wzrost betahcg. Pomocy... Potrzebuj臋 porady 52
N Czy taki wynik mo偶na uzna膰 za wzrost CRP? BB po艂o偶na radzi mamom 5
A Wzrost HCG Staramy si臋 25
E Wzrost Hormonu HCG Staramy si臋 7
89Katia B贸l oko艂oowulacyjny, a monitoring USG Staramy si臋 3
Jasmi Waga i wzrost 8 miesi臋cznych maluszk贸w Zdrowie 0
Serduszko1 Zbyt szybki wzrost u 4-latka i konsekwencje z tym zwi膮zane :( Przedszkolaki 7
J@god@ Wzrost apetytu po 8 urodzinach. 呕ywienie dzieci - porady 4
M Staphylococcus coagulase negative wzrost (+++) Karmienie piersi膮 1
I Waga i wzrost naszych dzieci Dzieci urodzone w lipcu 2011 11
M Wzrost piersi w trakcie ci膮偶y Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 16
alma26 Waga i wzrost naszych maluszk贸w Dzieci urodzone w listopadzie 2011 109
Kupinosia Waga i wzrost naszych Maluszk贸w Dzieci urodzone w grudniu 2011 257
MalwiSul waga i wzrost u 3 latki pomocy bo oszalej臋!!! Roczniaki i dwulatki 7
Magdalen Waga i wzrost kwietniowych maluszk贸w. Dzieci urodzone w kwietniu 2011 194
_Roszpunka_ waga i wzrost naszych dzieci Dzieci urodzone w maju 2011 985
Jasia B Waga i wzrost maluszk贸w Dzieci urodzone w lipcu 2010 88
WIRAN A ja rosn臋...Wzrost i waga czerwcowych bobask贸w. Dzieci urodzone w czerwcu 2010 356
M Zbyt szybki wzrost dziecka Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 9
Kasiiula Waga/wzrost naszych maluszk贸w Archiwum mam listopadowych 6
M Jaki wzrost mia艂y wasze pociechy w wieku 2lat Archiwum 2 - 3 latki 0
S Wzrost! Dzieci urodzone w czerwcu 2008 1
mea_osi wzrost i waga naszych pociech !! Dzieci urodzone w grudniu 2009 403
Kasiiula Waga / wzrost naszcyh Maluszk贸w Dzieci urodzone w listopadzie 2009 1047
M Waga i wzrost po 4 latach. Dzieci urodzone w maju 2005 0
pysia25 Waga i wzrost styczniowych maluszk贸w Dzieci urodzone w styczniu 2009 810
Ania101281 Jak rosn膮 nasze Pociechy / waga i wzrost / Dzieci urodzone w sierpniu 2008 106
dorom5 Wzrost i waga Naszych Dzidzi :) Dzieci urodzone w kwietniu 2009 837
anitkawrobelek waga wzrost apetyt Waszego trzylatka??? niedowaga u nas Dzieci urodzone w kwietniu 2005 4
iwonka2006 Wzrost i waga naszych dzieci :-) Dzieci urodzone w maju 2008 461
J@god@ wzrost i waga naszych 3-latk贸w Trzylatki 285
dotaZ Waga I Wzrost Naszych Maluszk贸w Dzieci urodzone w grudniu 2007 548
Kira24 Waga i wzrost naszych b膮belk贸w:) Dzieci urodzone w sierpniu 2007 391
J wzrost i waga naszych dzieci Dzieci urodzone we wrze艣niu 2007 859
P wzrost i waga.... Dzieci urodzone w 2003 roku 68