reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z dzieckiem do kina

Dołączył(a)
27 Październik 2008
Postów
1
Cześć dziewczyny,
wybieram się z miom maluchem do kina. Mój synek ma 5 lat i chcę go zabrać na Wyprawe na Księżyc. Mój ojciec kupuje Wiktorowi ksiązeczki o gwiazdach i kosmosie i jak wszedl ten film to mały nie daje mi spokoju. BYłyście juz w kinie na tym? Jak się dzieciakom podobało? Wiktor był kilka razy w kinie, ale nie wysiedział do końca. Jednak Wyprawa na księzyc to film 3D. Wydaje mi się, że taki film bardziej zajmie dziecko i historia ciekawa... Byłyście na tym??
 
reklama
Szczezrze mówiąc często chodzimy do kina bo fajnie obserwować reakcje małego brzdąca.Nasz synek ma 4 latka i jest przeszczęśliwy gdy się tam wybieramy.
Wyprawa na Księżyc jak film może być ..............ale bywaliśmy na lepszych.
Minusem był rozmiar okularów.Sa one standadowe, a dzieci mają nieco mniejsze głowy niż dorośli .Stąd u nas wział się problem spadających PAPIEROWYCH okularów.Ale jakoś daliśmy rade.Spokojnie możesz iść napewno będzie fajnie:-)
Pozdrawiam
 
My też wybieramy sie na ten film. Córka ( 4 lata) uwielbia kino i mówi o tym filmie od dawna. Anastazja lubi takie wyprawy więc mamy niezłą wycieczkę i wiemy,że Córka jest szcześliwa. Zobaczymy jaki będzie drugi Brzdąc ( termin mam 5.04.2009 r.), ale jeśli podobny do mnie to napewno bedzie tak lubił przygody jak Tuśka:-)
 
ja tez planuje wypad do kina z synkiem na ten film ciekawa jestem czy bedzie mu sie podobal.nasza pierwsza wizyta w kinie byla super caly film przesiedzial i patrzyl z takim zaciekawieniem ze az przyjemnie bylo popatrzec jaka przyjemnosc mu to sprawilo,byl tylko jeden taki moment ze zainteresowaly go zaslony :) ale to bylo chwilowe oderwanie i za moment znow ogladal z pasja.
 
My bylismy pierwszy raz w kinie jak corcia miała 3 lata,na 3-ciej czesci Shreka.Wyszlismy tylko raz na siusiu;)Mysle ze warto juz wczesniej zainteresowac dziecko danym filmem,a 4-5latek wytrzyma całą bajeczke/film.A jesli nie to po prostu wyjdziecie wczesniej,ale zawsze to juz jakies doswiadczenie;)

Edit:dzis moja dzielna córcia poszła po raz pierwszy do kina z grupą przedszkolaków.Chciałam isc z nimi jako opiekunka,ale powiedziała mi zdecydowane "NIE".Troszke sie denerwuje,ale mysle ze bedzie oki;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry