reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

z kim spotkam sie w sierpniu na porodowce w św.rodzinie?

aaaneta23

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2007
Postów
97
Miasto
Poznań
czesc:) po paru miesiacach przemyslen zdecydowlam sie koncu na szpital w jakim urodze mojego szkraba.zrezygnowalam z polnej,nawet zachowalam sie dosc drastycznie bo w tym tyg zmienilam tez lekarza[wlasnie z siwtej rodziny] tak sobie mysle ze fajnie gdybym na korytarzu spotkala jedna z forumowiczek:tak:.mam termin na 10 sierpnia.w kazdym razie chetnie porozmawiam z kims kto ma podobne plany na sierpien:) pozdrawiam
 
reklama
ja sie rowniez zdecydowalam, ale na polna.
i to do tego stopnia, ze zrobie awantyre, jesli uslysze ze jest duzo rodzacych, malo lekarzy, nie moj rejon czy cokolwiek innego i lepiej jak pojade gdzies inndziej, Nigdzie indziej nie bede roszic!:wściekła/y:
mam nadzieje ze obie bedziemy jak najlepiej wspominac porody, przyjazny personel i mila atmnosfere:-)
 
Do góry