reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

Jak już wspominałam na głównym ja obecnie czytam kolejną powieść Dana Browna "Zaginiony symbol" i choć to dopiero 80stroan to już jestem przekonana że jak zawsze świetna powieść co zresztą charakterystyczne dla tego autora:-)
 
reklama
Anetko czy ta powieść jest również o tematach religijnych???? Osobiście nie czytałam jeszcze nic z repertuaru Browna, ale znajome które czytały "Anioły i demony" i wcześniej sławy "Kod Leonarda Da Vinci" mówią, że warto zagłębić się w jego twórczości również w tej niezekranizowanej :tak:

Tak więc z pewnością siegnę po jego dzieła jak tylko przeczytam wcześniej wspomniany triller ;-):-D Rozebrana jestem już na finiszu książki i na gorąco mogę ją polecić z czystym sumieniem.

Drugą pozycję, którą uważam za doskonałość to kolejny triler kryminalny z nutką psychologii :tak: czytałam ją z wypiekami na twarzy "Bez śladu" Linwood Barclay :-D
 
Kasiu ta nowa powieść jest o tajemnicach masonerii jestem już na 200str:-) wciąga okrutnie :tak: Tylko Kod i Anioły i demony miały powiązania religijne Cyfrowa Twierdza i Zwodniczy Punkt to już nie poruszały tych sfer ale są równie świetne;-)
 
ja czytałam "KOD..." i bardzo mi sie podobała ale to było jakies 5-6 lat temu...

Osobiście lubie ksiązki GROCHOLI... aktualnie zamierzam przeczytac "PARAGRAF 22" tylko kolezanka musi pierwsza skonczyc...
 
właśnie czytam bardzo fajna książkę. Autor Marta Madera tytuł " Przyjaciele"

świetna książka na poprawe złego nastroju , napisana z wielkim poczuciem humoru. Fajnie się ja czyta, potrafi naprawde zainteresować :tak:
 
Anetko czy ta powieść jest również o tematach religijnych???? Osobiście nie czytałam jeszcze nic z repertuaru Browna, ale znajome które czytały "Anioły i demony" i wcześniej sławy "Kod Leonarda Da Vinci" mówią, że warto zagłębić się w jego twórczości również w tej niezekranizowanej :tak:

Tak więc z pewnością siegnę po jego dzieła jak tylko przeczytam wcześniej wspomniany triller ;-):-D Rozebrana jestem już na finiszu książki i na gorąco mogę ją polecić z czystym sumieniem.

Drugą pozycję, którą uważam za doskonałość to kolejny triler kryminalny z nutką psychologii :tak: czytałam ją z wypiekami na twarzy "Bez śladu" Linwood Barclay :-D

tydzien temu skonczylam czytac ta ksiazke i nie polecam jej nikomu. mniej wiecej od polowy wiedzialam kto co i jak a nie lubie ksiazek, w ktorych mozna przewidziec zakonczenie.
z browna czytalam tylko kod leonarda i podobala mi sie strasznie. tak sie zabieram za inne pozycje tego autora ale jakos sie zabrac nie umiem.
 
Ja mogę jeszcze polecić
"Nie Mów Nikomu", "Obiecaj mi" - Harlan Coben
No i oczywiście jeśli jest jeszcze w ogóle ktoś kto nie czytał to "Samotność w sieci":-)
 
Ja mogę jeszcze polecić
"Nie Mów Nikomu", "Obiecaj mi" - Harlan Coben
No i oczywiście jeśli jest jeszcze w ogóle ktoś kto nie czytał to "Samotność w sieci":-)
miałam z biblioteki przeczytałam kilka stron i oddałam:zawstydzona/y:jakoś wtedy nie miałam natchnienia na czytanie:sorry2:
 
reklama
Do góry