reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

reklama
przeczytalam " Dziennik ninfomanki"
poczatek monotematyczny, bo tylko seks z ta roznica, ze z kim innym i gdzie indziej i inaczej
potem troche ciekawsza fabula
 
O chcialabym t przeczytac ale nie mam skad wziasc tej ksiaki :-(znacie moze jakies internetowe ksiegarnie ktore wysylaja paczki za granice
 
przeczytalam " Dziennik ninfomanki"
poczatek monotematyczny, bo tylko seks z ta roznica, ze z kim innym i gdzie indziej i inaczej
potem troche ciekawsza fabula
Donkat, ja ostatnio obejrzałam film- całkiem, całkiem, książki jeszcze nie znalazłam ale muszę to zaniechanie nadrobić. Co do filmu, fakt cały czas bzykanko ale według mnie jest fajnie zrobione, ze mimo iż mogłoby sięwydawać że seks jest tematem przewodnim jest fajnie wkomponowany w problemy natury psychologicznej z nim zwiazane i suma summarum staje sie on tematem drugoplanowym.Ogólnie poryczałam się na filmie jak durnowata, ale uważam, ze jest godny polecenia.
 
Widzę że i ja będę musiała siegnąć po tą pozycje :tak::-D bo do tej pory jakoś omijałam myśląc że jest monotematyczna;-) choć ja ostatnio wzięłam się za swoją kolekcję Daniell Stell bo kupowałam jakiś czas temu po kolei i nazbierało się z 20 książek i do tej pory tylko leżały i ładnie wyglądały:zawstydzona/y: jak ktoś lubi tego typu czytadła to śmiało mogę polecić na chwilę obecną "Nadzieje", "Dom" i "Bezpieczną przystań":tak: teraz wzięłam się za "Porwanie" ale jakoś nie mogę się wciągnąć:sorry:
 
A ja czytam Masłowską (a raczej próbowałam czytać) - Wojnę Polsko-Ruską jakoś przemęczyłam, a teraz mam Paź Królowej, ale tego już nie mam zamiaru kończyć. Nie rozumiem wcale zachwytów nad literaturą w wykonaniu tej autorki.
 
przeczytalam " Dziennik ninfomanki"
poczatek monotematyczny, bo tylko seks z ta roznica, ze z kim innym i gdzie indziej i inaczej
potem troche ciekawsza fabula
ja mam tą książke wypożyczoną zaczełam ja czytac jakis miesiąc temu ale odłożyłam ale chyba do niej wróce:tak:
Widzę że i ja będę musiała siegnąć po tą pozycje :tak::-D bo do tej pory jakoś omijałam myśląc że jest monotematyczna;-) choć ja ostatnio wzięłam się za swoją kolekcję Daniell Stell bo kupowałam jakiś czas temu po kolei i nazbierało się z 20 książek i do tej pory tylko leżały i ładnie wyglądały:zawstydzona/y: jak ktoś lubi tego typu czytadła to śmiało mogę polecić na chwilę obecną "Nadzieje", "Dom" i "Bezpieczną przystań":tak: teraz wzięłam się za "Porwanie" ale jakoś nie mogę się wciągnąć:sorry:
czytałam kilka książek tego autora i nawtt mi się podobały:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry