reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk ciążowy

aniolek254

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2019
Postów
148
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam mały problem, poroniłam już dwa razy i teraz jestem na początku 3ciej ciąży. Wczoraj byłam u lekarza i pęcherzyk ciążowy ma 1,04cm a lekarza,, system,, określił wiek ciąży na 4tygodnie1dzien. Wg okresu powinien być 5tyg2dni, a patrząc na rozmiar pęcherzyka 1,04cm powinno na komputerze pokazać ponad 5tygodni a nie 4w1d. Jestem zaniepokojona i zastanawiam się co myslec
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ja dziewczyny też już po porodzie. O budziłam się w porę z tym wpisem hihi gdzie moja córcia zaczyna już 8 tydzień hihi. Urodziłam 11.08 i uwierzcie poród miałam jak na filmach ledwo zdążyłam dojechać do szpitala, mało braljo i bym w aucie urodziła albo i w domu.
Gratulacje ❤ 🥂
Ja też późno dałam znać, że już maluszek jest na świecie, bo nie wiedziałam w co ręce włożyć 🙆🏻‍♀️
Niech córcia rośnie zdrowo 😍
My już 18 tydzień ⏳
A lekarz co powiedział? Zdarza się tak, może owulacja była później, może na następnej wizycie już będzie serduszko. Nie ma się co na zapas stresować
Lekarz powiedział że po wynikach B-HCG wygląda jakbym miała mieć bliźniaki taki był duży przyrost, ale jak zapytałam czy pęcherzyk nie jest za mały to powiedział że no trochę jest ale nie ma co wyrokowac po jednej wizycie i że w piątek mam znów zrobić betę i powtórzyć w poniedziałek a w środę znów się pokazać, że sam jest ciekawy co z tego wyniknie
 
No przyrost za mały na pewno nie jest. Może faktycznie owulacja była później? U mnie tak było i ciąża o ponad tydzień była młodsza i jakby nie to, że miałam monitoring owulacji to też bym nie wiedziała czemu ciąża młodsza. Czasem jeszcze się może zdarzyć błąd pomiaru. Wystarczy, że lekarz troszkę inaczej zmierzy czy przesunie kursor i już system inny tydzień pokaże, to są kwestie milimetrów.
 
reklama
reklama
Ja poronilam 2 razy ,za 3 się udało, mimo że beta pokazywała, że znowu skończy się źle, przyrost był za mały, a mimo to mam 10 tyg córeczkę, nie martw się, wiem co przychodzisz, bo ja 1 trymestr ,byłam rozbita i przerażona, każda wizyta u gina, sprawiała że, prawie zawału dostawalam, bo bałam się że znowu usłyszę " serduszko nie bije "
 
Do góry