reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pecherzyk zoltkowy ?

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny czy wy tez miałyście mały pecherzyk zoltkowy lekarz powiedział ze jest za mały 🤷‍♀️Z OM 5t1d z usg nie mogła określić wieku ciążowy ok ??. Załączam usg
 

Załączniki

  • 3EE8AFC0-230F-47BA-8CF1-EE5B68DEFB06.jpeg
    3EE8AFC0-230F-47BA-8CF1-EE5B68DEFB06.jpeg
    724,6 KB · Wyświetleń: 306
reklama
Rozwiązanie
To tez zalezy od sprzętu... Jak tak patrzę na moje usg to ja w ogóle nie widzę tam pęcherzyka żółtkowego ani na usg 6+6 ani późniejszym. Dla własnego spokoju zrób sobie beta hcg i powtórz po 48h:)
Hej dziewczyny czy wy tez miałyście mały pecherzyk zoltkowy lekarz powiedział ze jest za mały 🤷‍♀️Z OM 5t1d z usg nie mogła określić wieku ciążowy ok ??. Załączam usg
Wszystko zależy czy masz regularne miesiączki i jakie długie cykle😉 czasem jest tak że ciąża jest mniejsza niż wychodzi z om😉 proponuje zrób betę z krwi i po 48 godzinach powtórz jeżeli będzie dwukrotna wartość znaczy że wszystko dobrze i po prostu ciąża młodsza 😉
 
Hej dziewczyny czy wy tez miałyście mały pecherzyk zoltkowy lekarz powiedział ze jest za mały 🤷‍♀️Z OM 5t1d z usg nie mogła określić wieku ciążowy ok ??. Załączam usg

Hej w 5tc na wizycie u lekarza dowiedziałam się tylko że coś jest w macicy ale nie może zmierzyć bo mu USG nie przelicza że względu na mały rozmiar. Tydzień później byłam na wizycie u innego lekarza prywatnie (dużo lepszy sprzęt) i był zarodek z bijącym sercem.
 
Wszystko zależy czy masz regularne miesiączki i jakie długie cykle😉 czasem jest tak że ciąża jest mniejsza niż wychodzi z om😉 proponuje zrób betę z krwi i po 48 godzinach powtórz jeżeli będzie dwukrotna wartość znaczy że wszystko dobrze i po prostu ciąża młodsza 😉
Miesiączki ostatnie nie regularne spóźniały się o 5 dni o 3-4 różnie wcześniej miałam regularne cykle 32 27 25
 
Hej w 5tc na wizycie u lekarza dowiedziałam się tylko że coś jest w macicy ale nie może zmierzyć bo mu USG nie przelicza że względu na mały rozmiar. Tydzień później byłam na wizycie u innego lekarza prywatnie (dużo lepszy sprzęt) i był zarodek z bijącym sercem.
Rozumiem ja mam teraz wizytę za tydzień i trochę się niepokoje tym , mam nadzieje ze u mnie tez będzie ok
 
Miesiączki ostatnie nie regularne spóźniały się o 5 dni o 3-4 różnie wcześniej miałam regularne cykle 32 27 25
No to narazie się nie stresuj niepotrzebnie bo jeżeli lekarz nie ma takiego dobrego USGto mógł jeszcze nie zmierzyć jeśli wczesna ciaza😉 pierwsze wizyty najlepiej około 7 TC bo wtedy już jest serduszko
 
No to narazie się nie stresuj niepotrzebnie bo jeżeli lekarz nie ma takiego dobrego USGto mógł jeszcze nie zmierzyć jeśli wczesna ciaza😉 pierwsze wizyty najlepiej około 7 TC bo wtedy już jest serduszko
Jakoś ciężko się nie stresować ale postaram się :) teraz właśnie za tydzień powinien być 7 tc mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i będzie już serduszko 😊
 
reklama
reklama
Do góry