reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pecherzyk zoltkowy prawidlowa wielkosc?

Linka1290

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2020
Postów
398
Czesc, jestem juz po 1 poronieniu, obecnie 7 tydz i bardzo sie martwie - moj pecherzyk zoltkowy wg usg ma juz 5.4mm :/ podobno powyzej 5.6 to juz grozi wadami genetycznymi i poronieniem, niektore zrodla mowia o powyzej 6mm. Ale to dopiero 7 tydzien obawiam sie ze do 10 tyg jeszcze urosnie niestety :( do tego ma grube scianki w porownaniu ze zdjeciami usg, ktore widze w necie i widze tez ze nie jest idealnie okragly :(. Jaki byl wasz YS (pecherzyk zoltkowy oznaczony na usg ys czylo yolk sac) w 7 tyg?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Byłam na usg. Dzidziuś większy niz podejrzewalam. Zmienil nam sie termin. Jestem w 11+5tc. Pecherzyk zoltkowy 6,6 mm. Zapytalam doktora czy nie ma juz przypadkiem maleć i zanikac, doktor powiedział ze niekoniecznie, po czym spojrzał na mnie i powiedział: "proszę ograniczyć internet" 🤣
 
reklama
Byłam na usg. Dzidziuś większy niz podejrzewalam. Zmienil nam sie termin. Jestem w 11+5tc. Pecherzyk zoltkowy 6,6 mm. Zapytalam doktora czy nie ma juz przypadkiem maleć i zanikac, doktor powiedział ze niekoniecznie, po czym spojrzał na mnie i powiedział: "proszę ograniczyć internet" 🤣
Ech no to sama juz nie wiem, przeciez ja czytalam artykuly naukowe napisane przez profesorow i doktorow, a nie jakies porady na pudelku albina fajna mama pl :p
W 11+5 to rzeczywiscie ten rozmiar jest spoko, w tych artykulach, ktore czytalam pisza o wymiarach 5-10 tydz, ze nie powinien byc wiekszy niz 5.6 mm a moj juz w 7t6d byl 6mm :( dlatego jestem taka tragicznie zestresowana.
Twoj pecherzyk rozumiem ze teraz ma 6.6mm? Moj w 11 tyg to chyba bedzie wiekszy od zarodka jak zarodek dozyje :/
 
@halfalive ja miałam nieregularny kształt, u mnie nie skończyło się dobrze (8 tydzień) ale myślę, że to nie jest zadna reguła. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Może postaraj się zająć myśli czymś innym? Filmy, gry, książki? Ściskam:*
 
Fajnie ze masz takie nastawienie, ja od jakichs 2.5 tygodnia to czuje sie jak w jakiejs totalnej depresji :( musialam wziac l4 bo nie wyrabiałam. Nie wiem jak to wszystko udzwognac, zazdroszcze dziewczynom, ktore sa silniejsze :(
Hej. Przepraszam, że nie odpisałam ale umknęła mi ta wiadomość (aplikacja babyboom na telefon działa u mnie tragicznie :().
Jak tam u Ciebie? Byłaś na usg? Wiesz coś więcej?
Pozdrawiam :*
 
Jutro na godzinę 20.00 ide na prenatalne. Wiem to dopiero bedzie 11 tydz 2 dzien ale mam nadzieje ze cos mi juz powiedza, najwyzej badanie powtorze a jesli od razu zobacza, ze cos jest nie tak to bede musiala zaczac dzialac :( jestem po prostu tak totalnie zalamana ze naprawde zyc mi sie odechciewa :( nie sadzilam, ze mnie cos takiego spotka...
 
reklama
Jutro na godzinę 20.00 ide na prenatalne. Wiem to dopiero bedzie 11 tydz 2 dzien ale mam nadzieje ze cos mi juz powiedza, najwyzej badanie powtorze a jesli od razu zobacza, ze cos jest nie tak to bede musiala zaczac dzialac :( jestem po prostu tak totalnie zalamana ze naprawde zyc mi sie odechciewa :( nie sadzilam, ze mnie cos takiego spotka...
 
Do góry