reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za niska beta, zbyt wolny przyrost

reklama
Myślisz że jest jeszcze szansa na utrzymanie jak wezmę progesteron?
Nie wiem, nie jestem lekarzem 🤷 Ja bym wolała wziąć, niż mieć do siebie pretensje potem. Szczególnie, że przyrosty bety są ok. I ewentualnie zobaczyć, jaki będzie kolejny przyrost, ale samej bety, bez proga. Albo od razu wyliczyć, kiedy będzie około 2 tys i wtedy iść do ginekologa, zobaczyć czy jest pęcherzyk.
Albo proponuje zadzwonić do innego ginekologa lub iść na wizytę. Pokazać wyniki bety i proga. Powiedzieć, że martwi Cię próg niski. Na pewno dostaniesz duphaston albo luteinę. Ja bym dziś jeszcze chciała zacząć brać na Twoim miejscu.
 
Też tak myślałam, ale na innym wątku ktoś napisał, że niby aż takiego skoku być nie może 🤷

Hmm to może rzeczywiście nie aż tak, ale może np. 13 do 16 jest możliwe? Kiedyś widziałam takie wykresy, ale chyba tego nie znajdę :)

Tak czy siak - dziewczyny mają rację, dziewczyny mają rację - lepiej go brac. najbezpieczniejszy poziom progesteronu w 1 trymestrze to 25 ng/ml.
 
Hmm to może rzeczywiście nie aż tak, ale może np. 13 do 16 jest możliwe? Kiedyś widziałam takie wykresy, ale chyba tego nie znajdę :)

Tak czy siak - dziewczyny mają rację, dziewczyny mają rację - lepiej go brac. najbezpieczniejszy poziom progesteronu w 1 trymestrze to 25 ng/ml.
Wzielam progesteron, konsultacja telefoniczna lekarz kazał brać 3xdziennie.
 
Do góry