reklama

Zabawki dla niemówiącego dziecka

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez ustka, 7 Listopad 2011.

1. ustka

ustka Zaciekawiona BB

witajcie. otoż mam taki problem, ze moja córka ma 3 latka i nadal bardzo słabo mowi, w zasadzie tylko slowa i to kilkanascie, bez zdan. jest pod opieką logopedy, ale tak sobie wlasnie pomyslalam, ze na swieta zamiast lalek barbie kupic jej jakies zabawki logopedyczne. znalazlam cos takiego jak papuga- pleciuga, ktora powtarza słowa, co byoloby bardzo fajne. mala bawila sie taka aplikacja na telefoenie, gdzie kotek za nia powtarzal. problem w tym, ze juz takiego telefonu nie mam, a nie wiem jak brzmi taka papuga. macie jakies doswiadczenia z tym?
    poza tym rzucajcie pomyslami takich zabawek/ gier - najlepiej z linkiem do allegro, lub ceneo bo chce sie w cenach zorientowac.

2. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

3. reklama
  4. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

5. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

ustka a chodzi malutka do przedszkola? u nas przedszkole pomaga rewelacyjnie

6. ustka

ustka Zaciekawiona BB

laptop mała ma i nie za bardzo się nim bawi. ten misiu jest fajny :) szkoda tylko ze misiu a nie jakis zwierzak, bo ona ma ich tyle ze juz sie nimi nie bawi. moze sie nie zainteresowac.
    Mała nie chodzi do przedszkola, nie dostała sie :/

7. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

szkoda z tym przedszkolem moja Oliwka na poczatkuwrzesnia nie mowila doslownie nic, no moze z 5 wyrazow,a teraz jest rewelacja w porownaniu do tego co bylo, nie ejst idealnie ale ejst duzo lepiej, moze pomysl o prywatnym przedszkolu u nas jest takie gdzie dzieci przyjmuja na godziny np. na 4 i wtedy placi sie mniej

w grupie musiala sie nauczyc mowic, odblokowac bo inaczej nie dogadala by sie z nikim, bo ani Pani ani dzieci nie znaly jej gestow itd

Poleć forum