reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

kasiawilde fakt możliwośc składania tego toru-zjezdzalni to ogromny plus skoro jeszcze jak piszesz mało miejsca u was
co do tego parkingu-garażu to narazie nie wiem, wstrzymuje sie i zobaczymy co wogóle chrzestny stwierdzi czy ma zamiar kupowac jakis prezent czy tylko symbolicznie, ale chyba bardziej na cos takiego szybciej sie zanosi c69c3b2fac68eb54.jpg lub cos w tym stylu
choc ten drewnainy o wiele ładniejszy, stabilniejszy i wogóle...

zobacz co znalazłam, tylko używane:
Fischer Price, Little People, tor samochodowy! (2778403238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
momoM ja bym wolała coś właśnie w stylu takiego garażu, ale niestety nie będę miała go gdzie postawić... salon moich rodziców to teraz: kojec, wielki worek sako Kubika, dwa pudła z zabawkami, bo u nas nie ma miejsca :] myślę, że garaż by też przyjęli, ale chcę im dać możliwość poruszania się ;) jenyyyy jak ja chcę już być na swoim :-(
forever no to masz pomysł na prezent dla Krysi :)

u nas decyzje podjęte/zakupy gwiazdkowe zrobione:
- od dziadków pierwszych książeczki i jakieś tam puzelki
- od dziadków drugich wyżej linkowany tor oraz mata wodna, prawdopodobnie ta:
WSPANIAŁA AQUADOODLE MATA WODNA 4 KOLORY 9673 (2756916084) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- od cioć i wujków składkowy jakiś warsztat z mnóstwem śrubek itp
- od nas prezent będzie wcześniej co by mały nie zwariował z nadmiaru szczęścia, dorwałam na allegro u jednej pani używaną mozaikę quercetti w świetnym stanie oraz mnóstwo książeczek... wymienię na książeczkowym... rzeczy używane, ale nie mam nic przeciwko, bo za 80zl to bym kupiła tylko mozaikę i jedną książeczkę...

a jak tam u Was?
 
Kasiawilde - zastanawiam się tylko jaki - niestety chyba nici z pociągu z literek :-(, jeden z dwóch sklepów który mi raczył odpowiedzieć poinformowała, że w tym roku nie będzie....:no:
Byłam wczoraj w Tchibo - w tym tygodniu drobiazgi kuchenno - świąteczne głównie ale za tydzień poza pidżamami, skarpetkami, pierdułkami gwiazdkowymi trochę drewnianych i nie tylko zabawek 1. tablica magnetyczna i do pisania 2. zestaw do stemplowania i kolorowania 3. kolorowe kredki w zwijanym etui ( jak dla mnie bomba ! ) 4. zabawkowy sklep 5. drewniane owoce i warzywa do krojenia 6. drewniania kasa sklepowa 7. gra memo z drewna 8. gra z drewna wędkarze 9. kolejka drewniana 10. dziecięci serwis do kawy ( kuferek w biało - czerwoną kratkę, sam czerwony w białe kropki - zakochałam się ) 11. drewniania kuchnia 12. drewniany stół warsztatowy 13. drewniany domek dla lalek 14. zestaw instrumentów muzycznych z drewna 15. drewniania nawlekanka 16. drewniana arka z figurkami 17. drewnianne klocki 18. układanka z drewna "Zwierzęta leśne" 19. drewniana wieża przebijanka 20. drewniany transporter samochodowy. Ceny niektóre strraszne - kredki 30 zł, serwis 80 zł, domek w sumie znoście bo z dwoma lalkami, elegancko wygląda, do przenoszenia 150 zł.
 
kasiawilde to widze ze lista i rozdział prezentów juz ustalone :-)
forever to są propozycje prezentów czy lista prezentów? :-)

ja na razie pracuje nad propozycjami :sorry2:
 
forever to są propozycje prezentów czy lista prezentów? :-)
:-D Ani jedno ani drugie. Lista zabawek z przyszłotygodniowej oferty Tchibo.
Rozmawiałam wczoraj z Tatą Młodej o Lego Duplo - powiedział, że to mało wdzięczne rzeczy dla małych rączek - a dla jeszcze mniejszych Krysiowych w szczególności - w sumie racja, ciężko Młodej jest je rozłączyć. Więc chyba będziemy inwestować w normalne Lego niedługo tj. wtedy jak Młoda przestanie sobie wszystko do buzi pakować aczkolwiek widziałam jak się bawi małymi klockami z demobilu po moim Bracie znalezionymi na działce.
 
forever, nie mogę znaleźć tych zabawek na stronce tchibo....
Natomiast b. polecam arkę - mamy i jest super!
 
reklama
My kupujemy na święta Tymkowi jakieś auto albo pojazd co by w nim siadł i jeździł, bo ma teraz taką manię. Wiem, że teściowa kupiła jakieś organy do grania, więc tyle jak na razie :-)
 
Do góry