reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

kati83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Grudzień 2009
Postów
4 734
Miasto
Śląsk
Dziewczyny zakładam jeszcze jeden temat, jak się nie przyjmnie to moderatorki mogą usunąć.
Zbliżają sie świeta powoli i dziadkowie pytają co kupić. Chciałabym jakąś mądrą zabawkę ale równocześnie i taką co by zainteresowała Mateusza. Oczywiście nie może być zbyt droga :sorry2: no i jakby była drewniana to juz wogóle pełnia szczęścia :-)
znalazłam taki sklep jeszcze nie przejżałam ale na oko mi sie podoba
Zabawki z drewna, zabawki drewniane, zabawki poznań - Bavarka.pl
 
reklama
O Kati83 - widzę, że mamy podobne literkowe gusta :tak: Niestety muszę Cię rozczarować odnośnie tego sklepu albowiem namierzyłam go już dawno - czy czasem Aestima tego nie zrobiła może, w wakacje strona nie działała przez dobre kilka miesięcy a teraz jest info, że nie relizują zamówień do odwołania. Jako, że chcę kupić Młodej pociąg z literek na Mikołajki, namierzyłam w innym sklepie o 1zł drożej plus 17 zl kurier - inne opcji nie ma :no::wściekła/y:
 
temat fajny, nie tylko donośnie prezentów na swięta tylko w ogóle. Może podzielicie się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, które z zabawek uwazacie za szczególnie fajne? A może są takie, które wg was są zupełnie nietrafione?
 
Ja na mikołaja kupuję bankowo to
Układanka QUERCETTI - dla najmniejszych od 2 lat (2722577945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i czeka w szafie już Opowieści z Tinga Tinga Gdzie jest przyjaciel Hi (2712268060) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

pod choinkę domek drewniany lub farma. I jako, że mam b. troskliwego syncia- ciągle lale i misia usypia, karmi, gotuje im obiadki - zaczęłam rozważać pewien prezent... sama siebie wcześniej o takowe nie podejrzewałam, ale jakoś mam wrażenie, że będie b. szczęśliwy jak coś takiego dostanie:
HASBRO MIŚ NIEDŹWIADEK INTERAKTYWNY brunatny (2688988322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
FurReal INTERAKTYWNY NIEDŹWIADEK polarny 94282 WAW (2727753321) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
chyba jedne prezent pod choinkę, drugi 1 stycznia- imieniy, bo przecież jeszcze dziadkowie, pradziadkowie itp zawalą Miesia... od moich rodziców dostanie jakieś kloski magnetyczne i odtwarzacz cd a od reszty nie wiem... teściowie co o ciuchci wspominali...
 
reklama
Andariel, mam to w p-lu dla dzieci. jak dla mnie lepiej wziąć zwykły worek i powkładać różne rzeczy z domu niż puszczać 3 dychy na tą grę... Pamiętam, że kuzynka szalała za grą tęcza jak miała 2 lata. gra z granny
 
Do góry