reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

reklama
martadelka jestem pewna, że Marysia będzie się pakować do środka i upadnie, no ale cóż;-) swoją funkcję też spełni. Mam taki wózeczek na klocki, Marysia jeździ na nim po mieszkaniu jak na hulajnodze:baffled: ale wózek zdecydowanie mało stabilny, już 3 razy sklejałam kólko.
 
trasiu tyle, że Emi upadła na buźkę, dłonie miała na rączce... Na szczęście w ostatniej chwili puściła rączkę i palce całe, widziałam całą akcję z kuchni - nie zdążyłam dobiec... Emilka ma małą wywrotkę, siada na nią i też jeździ;-)
 
A mnie natchęłyście i myślę o wozie tego typu WÓZ DRABINIASTY WÓZEK DLA LAL NA PREZENT drewniany (2741227325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..
A tak z innej beczki - to myślicie, że ok. początku grudnia będzie wypadało wysłać do Chrzestnych i dziadków maila z propozycjami prezentów choinkowych ? Nie chcemy badziewia :no: Od Chrzestnego Młoda nie dostała nic na urodziny, bo się nie pojawił ani na imprezie ani później :baffled:, a to co dostała pod choinkę to była megatandeta mimo, że Jego Żona a moja Kuzynka jest terapeutą dziecięcym.... :eek:
 
Pewnie większość nie - bo i po co :baffled: - i znów Młoda jakąś tandetę dostanie :angry: No ale listę prezentów urodzinowych zrobiłam i była ona dobrze przyjęta. :happy:
 
Ja nie oczekuje prezentow jako cos co sie nalezy. Jak ktos ma ochote cos Miesiowi sprezentowac, to fajnie. Niechciane prezenty oddaje i sprzedaje. mama i chrzestna uzganiaja co kupic, tesciowa tez pyta. Lista prezentow, to dla mnie nietakt, mocno irytuje mnie lusta od cioci z propozycjami prezentow dla jej dzieci ( slowna)- niektorych prezentow nie mam ochoty dawac( bron) , na niektore z tej listy mnie niestac, bo nie zamierzam wydawac na nich wiecej niz na Miesia czy mojego brata... W tym roku nie ma z ich strony listy co przyjmuje z ulga. idea prezentu to dla mnie niespodzianka i dobrowolnosc szerokorozumiana.
 
reklama
No to ja niestety jestem megapraktyczna - po pierwsze pewnych prezentów bym na liście nie umieściła ( np. broń ), po wtóre wybieram takie w różnej rozpiętości cenowej - od 10 do 100 zł - i większość jest tych tańszych, po trzecie nie chcę aby Młoda dostała coś co już ma albo co jest Jej kompletnie niepotrzebne tudzież brzydkie po prostu i mieć problem z puszczeniem takowego souvenira dalej. Uwielbiam za to niespodzianki nie ze sklepu ale od siebie - Madzioolka to do Ciebie :tak: - z których widać, ze są dla konkretnej osoby przygotowywane jak choćby zupełnie prosty torcik wedlowski z dedykacją a nie coś kupione na kwadrans przed imprezą.
W sumie prezenty nie muszą być jak dla mnie ale jeśli już to nie tandeta i nie aby były.
 
Do góry