reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

Jeśli nie macie misiaczków- polecam, u nas hit
drewniana układanka MIŚ DO UBIERANIA chłopiec GOKI (2747656778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a kupiłam na szafingu za 4zł:-D
podobnie garnki dla lalek i układanki djeco. Na topie też duplo, ale sam się nie pobawi- tylko z nami.

A, i lotto, świetnie uczy logicznego myślenia- miesio bez podpowiedzi kładzie np garnek na kuchenkę, super sprawa!!!
http://allegro.pl/granna-kwadraty-gra-lotto-dom-gratis-mikolajki-i2744691702.html

e. widzę,że to lotto inne, bo tu np na kanapę kładzie się kanape a u nas poduszkę- i warto takiego na skojarzenia właśnie poszukać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aestima - co do misiów my mamy coś podobnego z Biedronki - tańsze. Co do domku dla lalek mamy - w pudełku :-D - w planach pod choinkę. :sorry2:
A tak wogóle zauważyłam szperając na stronach drewnianych zabawek to Biedronka nie wiem na jakiej zasadzie robi kopie fajnych markowych zabawek w niektórych przypadkach za 1/3 albo i mniej ceny np. samochodzik bujawka, który ma Edi Ja-Zołzy i który Młoda uwielbia widziałam za ponad 300 zł a kiedyś na stronie Biedry za 99 zł :szok: Analogicznie cena domku dla lalek, ten nasz chyba właśnie ze 100 zł kosztował a w necie ponad 300 zł.
 
poszukuję drewnianego wózka dla lalek, możecie coś polecić? Wszystko co oglądam jest strasznie drogie:( A Marysia byłaby zachwycona, jestem tego pewna. Połowę dnia spedza na kamiermiu, wożeniu w kocu, usypianiu wszystkich misiów po kolei:)

mi tak na szybko przychodzi do głowy jedna antyreklama - zeszłoroczny prezent bożonarodzniowy od teściowej. Szczeniaczek uczniaczek! Dzizas, nie cierpię tego!!! To jedyny miś, którego Marysia omija we wszystkich zabawach w usypianie itp. Kosztuje majatek, jak dla mnie totalna porażka. Myślałam czy go nie sprzedać ale chyba głupio sprzedać taki drogi prezent od teściowej, która była taka dumna ze swego zakupu...
 
Traschka - A wózek koniecznie musi być drewniany ? Ja widziałam kiedyś w sklepie wiklinowy za 80 zł i uważam, że to znośnia cena.
A szczeniaczek - uczniaczek jak dla mnie jest po prostu brzydki jak noc :sorry2:
 
forever może być wiklinowy jak najbardziej! mam tylko nadzieję, że świnia nie potraktuje go jak drapak...
szczeniaczek uczniaczek brzydki z wyglądu..hmm... naprawdę jego wygląd to nic w porównaniu z tym, jakie fujowe piosenki potrafi zaspiewać:no:
 
Traschka - świńskich racic nie przewidziałam... :no: A co do psich popisów wokalnych to gdzieś u kogoś słyszałam fragmenty i dało się przeżyć - chyba, że zmodyfikowany np. dwujęzyczny model poszedł w stronę fałszu...
 
forever myślę, że bardziej chodzi o wnerwiające fisherszajsowe piosnki brzmiące wszystkie identycznie. I do tego szczeniaczek ciągle powtarza "przytul mnie", "czas na naukę" i "papa". Nerwicy można dostać!!! Jak słyszę "papa" to odpowiadam mu głośno "spie....alaj" i mam nadzieje, że Marysia akurat tego słowa nie zapamięta:zawstydzona/y:
 
Forever, ten domek jest w weltbildzie za 99
Trasia, dlatego my kupujemy miśka, który mruczy, sapie i nawet czkawkę ma, ale NIE MÓWI!:-D
Nasz wózek jest cudny i sprawuje się świetnie a nawet na dwór był zabierany. kosztował 60 z przesyłką i link wstawiałam wielokrotnie, niestety na chwilę obecną już nie wiem gdzie to znaleźć, ale na pewno w zakupowym w okolicach czerwca, końcówki maja wstawiałam...
 
reklama
A, jest czerwony i drewniany i ... po prostu trzeci wózek też muszą mieć taki sam Miesio i Marysia:-):tak:!!!
 
Do góry