reklama

Zabawy w plenerze-czyli nasze pomysły na dobrą zabawę w Dzień Dziecka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2007' rozpoczęty przez Aiwyls, 22 Maj 2009.

1. Aiwyls

Aiwyls Fanka BB :)

To jeżeli większość zamiast kupna zabawek,planuje zabawy plenerowe, to może któraś rzuci jakimś pomysłem na dobrą zabawę ?
    Czekam na pomysły,może mnie też oświeci i coś napisze wkrótce ;-)

2. blueberry77

blueberry77 Podwójna Marcówka :)

My mamy za tydzień zajęcia w Ogrodzie Doświadczeń (Kangur organizuje). A potem to się zobaczy :-)

3. reklama
  4. Aiwyls

Mam juz zaplanowany cały weekend :-)
    W sobotę piknik rodzinny, jesli będzie padać to pójdziemy do domu kultury na przedstawienie.
    W niedzielę festyn, a później rodzinne ognisko, chyba, że pogody nie będzie to coś wymyślimy...mam jednak nadzieję, że pogoda dopisze :tak:

5. Ewelina z Bydgoszczy

Ewelina z Bydgoszczy Fanka BB :)

Aiwyls, oby pogoda dopisała i wasze plany wypaliły;-)

6. szalona mama

szalona mama Gość

Ewela, my jutro wybieramy się na festyn na lotnisku organizowany prze Porsche : Porsche Club Poland

7. Sandi

Sandi Fanka BB :)

a my w dzien dziecka jedziemy na imprezke 1 urodzinkowa :-) + grillek ;-)( to pewnie atrakcja dla starszych :rofl2:) do znajomych i pewnie jak pogoda dopisze to dzieci beda sie "pluskac" w baseniku :tak::-)

8. madzikm

madzikm Mamy lutowe'07

9. Ewelina z Bydgoszczy

Ewelina z Bydgoszczy Fanka BB :)

mam nadzieję, że plany wypaliły i dzieci szczęśliwe:tak:,
    u nas taka brzydka pogoda, że nawet na dwór za długo nie dało się wyjść:no:, byliśmy po południu pobawić się w kałużach:szok:, nie powiem małemu podobała sie zabawa w błotku:-D, musiałam jego ukochaną koparke potem umyc pod prysznicem:tak:

10. reklama
  11. Aiwyls

Hej
    u nas nie wypaliło, deszcz deszcz i jeszcze raz deszcz :wściekła/y: i siedzenie w domu.
    Na pocieszenie bajka.

Poleć forum