reklama

Ząbek bez szkliwa? sama nie wiem co

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez agawhite, 29 Listopad 2012.

1. agawhite

agawhite Fanka BB :)

Od jakiegoś czasu przyglądam się Wojtkowej lewej jedynce. Od dzisiaj w sumie i dwójce.
    Zwłaszcza jedynka jest inna niż prawa jedynka. Ta prawa jest taka, jaka powinna być.
    Ta lewa... w sumie myślałam, że Wojtek ją jakoś gdzieś uszczerbił czy coś, no być może i tak ale to bardzo mało prawdopodobne.
    Ta jedynka jest taka hm postrzępiona, nierówna, krótsza niż ta zdrowa, ciut ciemniejsza i jakby porysowana (tak jakby ktoś po szkle nożem przejechał.
    Proszę o pomoc, nie wiem co robić, jak działać, jak to może być ważne i poważne.
    Na ząbkach nie znam się wcale, każda opinia będzie dla mnie ważna, dziękuję.
    Jakbyście zalazły zdjęcia ząbków bez szkliwa to też poproszę (moja wyszukiwarka padła od grzebania dzieciowego i głupoty znajduje)

2. inta

inta Zaangażowana w BB

pewnie nie zablysne niczym szczegolnym ale mysle ze najlepszym wyjsciem
    jest wizyta u zebologa :tak:
    zabki mleczne bez szkliwa sa bardzo slabe i szybko sie psuja,
    u dentysty wykonuja cos takiego jak lapisowanie...

3. reklama
  4. anitha

anitha Fanka BB :)

pedz czym predzej do dentysty zeby za czasu go zalapisowali , ja nie poszlam bo moj syn mial wstret do dentystow i strasznie sie bal. teraz juz mu strach monol ale za pozno i z gornymi 1 i 2 juz nic sie nie da zrobic bo mogly by popekac.

5. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

6. agawhite

agawhite Fanka BB :)

Dziękuję, zapytałam :)

7. AGATA777

AGATA777 Fanka BB :)

Nie wiem co spowodowało taką zmianę u Wojtusia.Czasem gdy zawiązek zęba jest uszkodzony to może powstać taka zmiana.

Poleć forum